Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Witam

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    4
    BMW
    e39
    Skąd
    Polska
    Anatol, jeśli zapraszasz kogoś na kolację do swojego domu to każesz mu gotować, pod groźbą wyproszenia? Zresztą cytat nie wiem do czego się odnosi, może sprostujesz? Choć może lepiej nie, bo sprawdziłem twoje wypowiedzi i wszystkie na podobnym poziomie "Janusza interpunkcji".

    Wiecie co, poświęciłem nawet trochę więcej niż chwilę na wasz regulamin. Doszedłem do kilku wniosków.

    Pierwszy, to jak napisał Sebek: "Jeśli nie wiesz w jakim celu założona jest ta blokada to lepiej nie snuj "kosmicznych" teorii.", nie wiem. NIGDZIE nie jest to w jasny sposób wyjaśnione. Jeśli chodzi o oszustwa, to uwierz mi że istnieją fora i to całkiem konkretne bez jakiegokolwiek regulaminu i mają się świetnie. Pamiętaj że winni są tylko i wyłącznie ludzie, czy to kupujący czy sprzedający, regulamin nic nie zmieni bo od tego mamy głowę i kodeks karny, a sprawa jest między nimi.

    Druga sprawa, usunięcie moich, co prawda słabych, postów w powitaniach. Usunięte na jakiej podstawie? W regulaminie nie ma zapisku o powtarzalności wypowiedzi, jak i w dziale witam. Co nie jest zakazane, jest dozwolone. I jak wspomniałem można na siłę to podciągnąć pod spam, ale ja się po prostu witałem, za co serdecznie tu obecnych przepraszam.

    Trzecia sprawa, "Jeżeli nie jesteś w stanie zaakceptować regulaminu tego forum to najwidoczniej nie jest to najlepsze miejsce dla ciebie." zaakceptowałem i nie złamałem. Co teraz? Nie mówię już o kalce regulaminu z innych for co jakby nie patrzeć łamie wasz 10 punkt.

    Czwarta sprawa, punkt 12 regulaminu odnoszący się do działu sprzedam informuje tylko o ilości postów (20) do jego odblokowania, nie informując w jakiej formie. Czy chodzi o dostęp całkowity, czy o samo dodawanie, czy odczyt tematów/wypowiedzi. Bądźmy konsekwentni, bo pisząc ten post mam na koncie 3 napisane, a dział sprzedam jest dla mnie dostępny (o dziwo, bo nie był), poza dodawaniem nowych tematów i postów co jest w porządku.

    Jak się domyślam, mamy tu do czynienia z "elektrodowym" i 5erowym kółkiem wzajemnej adoracji, gdzie nowy od początku jest traktowany jak w urzędach, czyli wróg. Dobrze że stare 7ki nie miały m-pakietu bo w galerii życia by odmieńcy nie mieli.

    Ponawiam pytanie, bo nie pasuję do elity. Jak usunąć konto?

  2. #12
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Napisz do admina - to Ci czerwoni panowie - oni usuną CI konto

    I nie denerwuj się tyle bo Ci żyłka pierdyknie :)


    Ja jak widzisz siedzę tu od 2008 r i tez miałem nie jedną akcje, nie jedną zadymę i nie jedna pyskówkę i zapewniam Cię że święty nie jestem :)

    ale nadal tu jestem bo jak przełkniesz 1 gorzki szok nowego usera potem jest całkiem OK

    Ale skoro aż tak CI się u nas nie podoba to zrób co napisałem i po temacie

    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @m_m



    gdybyś zadał sobie trochę więcej trudu i nie rozwijał niepotrzebnej dyskusji w dziale powitalnym zapewne dostęp do działu sprzedam byś otrzymał dosyć szybko - tak jak pozostali użytkownicy.


    Ty jednak pomyślałeś ze wystarczy wkleić 20 x tekst "Witam" w innych tematach powitalnych i przechytrzysz skrypt forum bez wysilania się a do tego użalasz się nad sobą jaki to jesteś przez ta "elite" poszkodowany ...


    Temat zamykam a konto zostaje zablokowane.
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 23-09-2015 o 09:12
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •