Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Xenon gaśnie podczas jazdy

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    W 3 rożnych autach u znajomych padały jak muchy czyli w sumie podwójny wydatek bo trzeba było kupić nowe a na oświetleniu lepiej nie oszczędzać ja wole jak xonon świeci białym jasnym światłem i 100zl za firmowa żarówkę to chyba nie wygórowana cena ...takie chamskie niebieskie światło kojarzy mi sie z dezelowanym golem 3 albo innymi wynalazkami ,gdzie do zwykłych lamp bez soczewek koniecznie wsadzają gotowe zestawy z allegro HIDow ,a potem spotykam takiego na drodze i mam ochotę zawrócić za nim i wytłumaczyć ze nie dosyć ze oślepia tym jego niebieskim światłem to i tak nic nie daje mu jego xenon....Moim problem w aucie były właśnie palniki HID…

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    A sam je kupiłeś?

  3. #23
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Chola chola :)

    Barwa światła - czyli jak napisałeś niebieskie badziewie uwarunkowane jest od parametrów samego żarnika - 4300k to żarnik najbardziej kolorem zbliżony do białego , wszystkie te niebieskie kwiatki mają około 8000k jasności.

    Golfy ... taki masz efekt gdy wkładasz zestaw do reflektora do takich żarówek nieprzystosowanego !! Nie masz w gofrze soczewki ,nie masz nic - i jak to ma normalnie świecić ??

    Osobiście czasami jestem w stanie kamieniami rzucać w takie wynalazki za to jak pięknie oślepiają ..

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    A sam je kupiłeś?
    A co to za różnica czy sam czy wysłał kolege? Nie kumam :/ :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    Poprzednie palniki były po poprzednim włascicielu, a ja walczyłem z gasnacymi lampami...

  6. #26
    Aha RockR chodziło Ci o to czy sam montował czy były już wcześniej w aucie :) Sorki :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    tak zgadzam sie barwa światła jest zależna od temperatury ,czyli 4300 świeca bardziej na biało potem sa chyba 6000k ,ponoć te sa najlepsze bo jak wiadomo im bardziej niebieskie światło tym widoczność np gdy pada deszcz jest gorsza....czyli jak mamy jakieś z allegro 8000K to wali strasznie niebieskim światłem które tylko nadaje się do lansu…

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez konrad1654
    Poprzednie palniki były po poprzednim włascicielu, a ja walczyłem z gasnacymi lampami...
    Co powiesz Neuf? :/

  9. #29
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    8000k jest niebieskie ale nie tak makabrycznie :) Mam to w długich i halogenach ehh w nocy poezja się na tym gania :)


    12000k to jest fiolet do lansu :)

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Neuf, masz barwę 8000k w długich? jak to działa? Masz drugą przetwornicę i żarówkę xenon?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •