Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Xenon gaśnie podczas jazdy

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Ciężko opisać kolor tych świateł. Prawy, który mi nie palił się wtedy był taki lekko żółto niebieski a lewy bardziej taki zielonkawy. Różnica jest niewielka.

    W sumie wielki problem to nie jest ale niechciał bym, żeby Policja mnie za to zkontrolowała.
    Zauważyłem też coś takiego (3 razy) jak wchodziłem w zakręt to na zakręcie (np. na białych pasach) widziałem lekkie takie mrugnięcie, niewiem czy to te autopoziomowanie całe czy może coś z tym ksenonem ?

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    no to nie wiem. ogólnie mruganie i częste samo wyłączanie się żarówki oznacza to że się skończyła ale u mnie akurat już było widać po kolorze żarówki że już jest zmęczona
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Mam to samo u siebie, zdaża się tylko w zimie jak depnę kickdowna. Zgasze światła, włąćzam i działa O_o Starter i przetwornica? (nazwa starter wskazuje ze odpowiada on tylko za wlaczanie, wiec jaki ma wplyw na ciagla prace?) Ile to kosztuje bo nie mogę znaleźć na alle...

  4. #14
    Oba elementy sa w przetwornicy HID i kosztuje 80 PLN :hah:

    I u mnie jedna strona padła i jak ktoś nie wie, to nie kapnie się która strona ma HID-a. Wóz dostał nowe żarówy i żadnej różnicy w świeceniu nie ma pomiędzy ori przetwornicą a HID-em
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Tez mam ostatnio ( w te mrozy ) problem z lewym Xenonem, nie włącza sie i wyskakuje komunikat Ablenlicht ..... , wyłączam światła raz drugi i startuje, działa normalnie, ostatnio sprawdzałem jak to wygląda z pozycji zapalającego się żarnika więc tak:

    1. Włączam światła 1 raz rano - lewy nie świeci prawy od razu .

    2. Wyłączam światła lewy mignie lekko gaśnie, prawy świeci

    3 Włączam światła lewy mignie raz drugi próbuje się włączyć gaśnie, prawy świeci.

    4 Włączam światła lewy powoli się rozgrzewa i w końcu zaczyna świecić, prawy normalnie.

    Dodam że stanąłem przed garażem i na końcu łuny światła widać jakby tenczę po obydwu stronach - kolory fioletowy,zółty, czerwony i coś tam jeszcze. To chyba nie jest normalne.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Dodam że stanąłem przed garażem i na końcu łuny światła widać jakby tenczę po obydwu stronach - kolory fioletowy,zółty, czerwony i coś tam jeszcze. To chyba nie jest normalne.
    Jest to całkowicie normalne. Soczewka rozszczepia światło dając po brzegach taki tęczowy poblask.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    tez tak miałem mnie były dwa objawy ,,wtyczka" która jest na palniku mila chyba jakiś luz, bo jak się ja ruszało to xenon mrugał po wyeliminowaniu tego objawu dalej mrugał(raz się palił raz gasł) ,po wymianie palnika wszystko jest ok kupiłem firmowe Philips d2s 4300K cena 99 zl, nie kupujcie żadnych HIDów szkoda kasy długo nie pochodzi....a potem sa właśnie takie problemy poprzednie były HiDy z chin 8/

  8. #18
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez konrad1654
    nie kupujcie żadnych HIDów szkoda kasy długo nie pochodzi....a potem sa właśnie takie problemy poprzednie były HiDy z chin 8/
    Jak kupujesz po kosztach to się nie dziw ...

    Moje działają ponad 2 lata i jakoś nic im się nie dzieje :)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Neuf, skąd wiesz że to on kupił te HIDy?

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez konrad1654
    nie kupujcie żadnych HIDów szkoda kasy długo nie pochodzi....a potem sa właśnie takie problemy poprzednie były HiDy z chin 8/
    Może jestem pijany ale chyba zrozumiałem to co On napisał ... a Ty ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •