Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ pozostale] Webasto w E32

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    [ pozostale] Webasto w E32

    Witam. Czy ktoś dokładal webasto do E32? Co dokładnie trzeba kupic dokupić itd. Jak się do tego zabrać? Proszę o konkretne odp bez zbędnych komentarzy.
    Czy w E32 była pogrzewana kierownicą? Na allegro pojawiła się 750i która ma podgrzewana kierownicę-łatwo znaleść cena 15.000 zł 93 r.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    według mojej wiedzy autor ogłoszenia o którym mowa powyżej jest bajkopisarzem

    to 750iL jest w takiej samej wersji wyposażeniowej jak egzemplarz którego dotyczył ten temat: http://forum.7er.pl/e32-750i-vt6149.htm

    tak naprawde różni je tylko stan i... fantazja właściciela

    EDYCJA:

    zaryzykowałbym stwierdzenie że to jest to samo auto - posiada nawet kilka cech szczególnych
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hmm

    funkcja grzanej kierownicy jest w e-32 , musiałabyś dokupić sobie kierkęz funkcją podgrzewania i odpowiednio ułożyc elektrycznie:0

    co do webasto , w modelu e-32 było elektryczne, wymagany jest wiec sterownik, masa przewodów ...rurek i drugi akumlator z tyłu pojazdu9w bagażniku

    poproś kolege Ansseta z naszego forum , on kupił moją , która miała webasto ., niech pospisuje ci nry czesci i wysle foto jak to wygląda orientacyjnie

    Easy

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Nie chcę siać zamętu, ale temat ten zdaje się był nie tak dawno poruszany na forum (a przynajmniej na którymś z forów BMW/7 :P ) - pamiętam że rozmówcy doszli do wniosku że nie opłaca się zakładanie WEBASTO do modelu/egzemplarzu w którym element ten nie został zamontowany seryjnie - ze względu na ilość różnych dupereli które należy zakupić, zamontować, podmienić(?)

    Ja wiem że miejsce w budzie jest przewidziane, zdaje się że chodziło tam o ilość podzespołów i kwestie ich montażu...

    Nadmieniam tylko że nie czuję się kompetentny w tej kwestii więc moje mamrotanie potraktujcie jako lekkie echo w tle dyskusji :D
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •