Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Brak wstecznego

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    W razie czego zapraszam do Krakowa.
    jest tu serwis skrzyń automatycznych, który mogę polecić. Chłopaki na prawde się znają na rzeczy.
    Są to starzy koledzy kolegi banola z bmw-klub.pl
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    BMW
    E32 735iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    W razie czego zapraszam do Krakowa.
    jest tu serwis skrzyń automatycznych, który mogę polecić. Chłopaki na prawde się znają na rzeczy.
    Są to starzy koledzy kolegi banola z bmw-klub.pl
    Dzięki za zaproszenie:)
    Chyba jednak nie będę targał lawetą samochodu do Krakowa.
    Czy ta firma o której mówisz to jest może ********?

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    52
    BMW
    e 38 740
    Skąd
    radom
    Cytat Zamieszczone przez wikstorm
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    W razie czego zapraszam do Krakowa.
    jest tu serwis skrzyń automatycznych, który mogę polecić. Chłopaki na prawde się znają na rzeczy.
    Są to starzy koledzy kolegi banola z bmw-klub.pl
    Dzięki za zaproszenie:)
    Chyba jednak nie będę targał lawetą samochodu do Krakowa.
    Czy ta firma o której mówisz to jest może ********?
    Ja robilem w pionkach skrzynie ale niemam tel do tej firmy poszukaj gdzies musi sie oglaszac ,mi zrobil i wmiare dobrze mu poszlo.

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez wikstorm

    Dzięki za zaproszenie:)
    Chyba jednak nie będę targał lawetą samochodu do Krakowa.
    Czy ta firma o której mówisz to jest może ********?
    Najśmieszniejsze jest to, że mimo że kilkakrotnie u nich byłem, choć głównie towarzysko (łącznie z wymianą oleju w skrzyni), to jakoś się nie zainteresowałem nazwą zakładu/firmy.

    Oni są ok. 1.5km ode mnie, serwis na ul. Prądnickiej (jeśli to Ci ułatwi identyfikację)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    37
    Szkoda, że przeczytałem ten temat dopiero teraz. W sumie dlatego go znalazłem. ;-)

    Znalazłem dziś piękny zalodzony plac obsypany z góry świeżym śniegiem i stwierdziłem, że sobie trochę poszaleję, gdyż nigdy nie miałem jeszcze okazji zrobić tego moją Bunią. :-) No i poszalałem... Też trochę na wstecznym, szybko przerzucając z R na D i na odwrót, i teraz przy przerzuceniu skrzyni na R 'coś' wprowadza samochód w bardzo delikatne - jednak odczuwalne - wibracje. Da się również usłyszeć dziwny dźwięk, jakby brzęczenie, również jednak bardzo delikatne i dochodzące chyba ze środka, ponieważ na zewnątrz auta nic nienormalnego nie słychać. Wsteczny działa, a jak dodam więcej gazu (cofam szybciej), to 'wibracje' i brzęczenie ustają. Co to może być?

    Na pozostałych pozycjach skrzynia działa idealnie - jest tak od czasu gdy kupiłem auto, zmiana biegów w górę/dół jest w ogóle nieodczuwalna. Szczerze mówiąc nie mam jednak pojęcia co to za model skrzyni i co działo się z nią wcześniej.

    Jakieś rady Panowie i Panie? :-)

    Pozdrawiam!

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    BMW
    E32 735iA
    Skąd
    Warszawa
    No to szczere gratulacje i kondolencje zarazem:) Ja moją dopiero wstawiłem do warsztatu ale zanim się dowiem co dokładnie padło to jeszcze trochę czasu minie bo jeszcze kilka samochodów jest w kolejce przede mną. Będę informował o postepach prac.
    Życzę powodzenia w usuwaniu usterki.

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    37
    Ja niestety muszę iść na żywioł, ponieważ podobnie jak u Ciebie, naprawa, a przynajmniej jej rozpoznanie zajęłoby kilka dni. Jutro muszę jechać do Danii, więc lepiej trzymać kciuki aby skrzynia to przetrwała. :-) Jeśli dojadę i wrócę (ok. 2000 km), to może stwierdzę, że w ogóle nie ma usterki. ;-)

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    BMW
    E32 735iA
    Skąd
    Warszawa
    To muszę powiedzieć że faktycznie idziesz na żywioł:) Ja bym chyba nie ryzykował.
    Nie lepiej pociągiem albo samolotem?

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    37
    Pociągiem za długo, a samolot ciężko zarezerwować na kilkanaście godzin przed startem. Znalazłem połączenie z przesiadką w Hamburgu do Kopenhagi i tam dopiero pociągiem, ale cena za bilety w obie strony to praktycznie 50% wartości nowej skrzyni, więc jak już tak miałbym szaleć, wolałbym dołożyć drugie tyle i mieć nowy automacik. ;-)

    Dziś zrobiłem ponad 500 km i w sumie do skrzyni nie mam żadnych zarzutów, mam wrażenie, że nawet to dziwne 'brzęczenie' na wstecznym jakby zmalało, więc jestem dobrej myśli. :-)

    Wciąż jednak nie mam zielonego pojęcia co może być jego przyczyną. :-(

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    37
    Doznałem szoku! Po ok. 1200 km. wszystkie oznaki jakiegokolwiek problemu po prostu zniknęły! :-) Jak na razie jeżdżę dalej i wciąż żadnych problemów. Teraz zaczynam się denerwować, że było to jeszcze coś innego...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •