Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Skasowalem inspekcje klockow i powstalo takie cos..

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    Tak sobie też myślę ,że od tego jest forum :)

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    166
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    okr
    Jak najbardziej forum jest od tego żeby pytać. Zapytałeś więc, w temacie który podlinkowales czy trzeba wymienić czujnik wymieniając klocki. Nie wiem czy zauważyłeś, ale jedną z pierwszych odpowiedzi w tamtym temacie dostałeś ode mnie. Odpowiedź była jak widać niewystarczająca i kolejne pytanie zadales już w tym temacie. Szkoda, że wcześniej nie chciało Ci się trochę poszukać, bo może odkrył byś ten temat od razu, a w nim jak pewnie udało Ci się zauważyć jest odpowiedź na Twoje pytanie, nie trzeba było więc zakładać kolejnego tematu.
    EOT

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez krapkov Zobacz posta
    Jak najbardziej forum jest od tego żeby pytać. Zapytałeś więc, w temacie który podlinkowales czy trzeba wymienić czujnik wymieniając klocki. Nie wiem czy zauważyłeś, ale jedną z pierwszych odpowiedzi w tamtym temacie dostałeś ode mnie. Odpowiedź była jak widać niewystarczająca i kolejne pytanie zadales już w tym temacie. Szkoda, że wcześniej nie chciało Ci się trochę poszukać, bo może odkrył byś ten temat od razu, a w nim jak pewnie udało Ci się zauważyć jest odpowiedź na Twoje pytanie, nie trzeba było więc zakładać kolejnego tematu.
    EOT
    Zgadza sie ,że pierwszy odpowiedziałeś i dziękuje Ci za to. Nie znalazłem akurat tego tematu bo faktycznie nie zakładałbym nowego ale juz sie tak stało i sie nie odstanie.
    Może ktoś kiedyś znów taki temat będzie chciał poruszyć to łatwiej bedzie miał do znalezienia i dzięki temu nawet szerzej bedzie miał to opisane.
    W E38 były inne czujniki i dlatego zdziwiła mnie cała ta operacja w E65 a Bingo to ładnie opisał że można tak i tak a Ty sie niepotrzebnie tym wszystkim denerwujesz.
    Ludzie z oszczędności robią cuda w autach lecz akurat nie ja . Ja tylko chciałem wiedzieć o co w tym wszystkim skoro już tak daleko to zaszło i żeby być mądrzejszym w tych sprawach. Teraz mnie nikt nie zaskoczył w przyszłości w tym temacie.
    Pozdrawiam MIRO

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    23
    BMW
    E65
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Jeżeli skasujesz błąd z manetki a czujnik będzie zle podpięty bądz kostka od czujnika będzie ci wywalac takie błedy. Wiem przerabiałem. Kostki lubią się kruszyć

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Luke144 Zobacz posta
    Jeżeli skasujesz błąd z manetki a czujnik będzie zle podpięty bądz kostka od czujnika będzie ci wywalac takie błedy. Wiem przerabiałem. Kostki lubią się kruszyć
    Jest wsztstko ok. Tarcze nowe,klocki nowe ,czujnik nowy. Wszystko wykasowane i wszystko gra.
    Jedynie faktycznie trzeba byc delikatnym przy tych wtyczkach bo mają tendencję do kruszenia się :(

Podobne wątki

  1. [hamulce] Kontrolka klockow
    Przez bksjb w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-06-2014, 18:45
  2. [hamulce] wymiana klockow
    Przez paulo79 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 22:50
  3. takie cos od otwierania maski....
    Przez badstuff w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 22:30
  4. [tuning] Czy wg was takie cos ma sens?
    Przez _michaś_ w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •