Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Wątek: Pióra wycieraczek vs wymiana gum.

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    142
    BMW
    bmw e65 740i
    Skąd
    lublin
    ja kupiłem od lajt_sklep na dostepne po 69 zł za komplet. kolega jeszcze prysnał mi ta magiczna wycieraczka na przednia szybe to juz wogle malina
    Ostatnio edytowane przez bobson740 ; 20-11-2016 o 18:43

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Temat stary ,ale odświeżę . Kupiłem wycieraczki do e65 z oximo i piszę to tylko po to aby was ustrzec przed tym bublem. Zamki tak liche ,że przy najszybszym biegu wycieraczek to zaczynają puszczać i wycieraczki chyba same wypadną. W miejscach trzymania gumki zostawiają matowe ślady na szybie a podczas pracy w skrajnych położeniach klikają co mnie już mega do pasji doprowadzało. Ogólnie nowe wycieraczki były w moim aucie przez pół godziny i wylądowały w śmietniku. Założyłem z powrotem stare i zamówiłem z boscha. Odesłać nie mogę bo jednak pół godziny pracowały ,tak więc 8 dych w śmietniku. Więc albo ori ,albo bosch chociaż podobno ori to właśnie bosch.

  3. #23
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    No ale że Miro chciał przyjanuszować to bym się nie spodziewał!

  4. #24
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    No ale że Miro chciał przyjanuszować to bym się nie spodziewał!
    No kupil budżetowe

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Kiedyś nie było nic prócz ori albo Boscha. I tak miało zostać . :)
    Oximo to polska firma a ,że natknąłem się na ofertę więc myślę to tylko wycieraczki więc zaryzykuję. Niestety . Napisałem żeby inni nie tracili pieniędzy na jak się okazało dziadostwo. Cóż począć....trzeba jednak postąpić według starych zasad i zapłacić jak się należy.

  6. #26
    Radekk
    Gość

    Post

    Ja kupiłem ostatnio dla siebie te https://allegro.pl/oferta/goodrain-b...dShowitemShare ....
    I bardzo sobie chwalę, nie piszczą i dobrze zbierają, nie wypadają na najszybszym trybie.

    A to że ktoś kupił tańsze, budżetowe to nie oznacza że gorsze. Często bywa tak że zamiennik sporo tańszy od oryginału jest lepiej wykonany.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja już zostanę przy Boschu :) Co najwyżej mogę wymienić same gumy z ASO. Już nie kombinuję z budżetówkami .Dobrze ,że to tylko były wycieraczki :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Miro ja kupiłem w połowie maja do obecnego auta wycieraczki oximo hybrydowe. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy jaki i ich wykonania. Może trafiłeś na jakiś trefny egzemplarz.

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Może tak być. Ja kupiłem standardowe ,szkieletowe więc może tego tematu nie ogarniają do porządku. No cóż. Stać na konia to i na owies musi wystarczyć :)

  10. #30
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Oximo to polska firma...
    Zgadza się. Polska firma, która kupuje gotowy produkt od chińskiego producenta i tylko swoje logo na nie nakłada. Do tego cena, która jest nie za niska, nie za wysoka więc kusi porównując do Boscha, nie mówiąc o ORI. Jednak jakość wycieraczek bardzo słaba. Przyznaję się, kiedyś też szukałem alternatywy, kupiłem i po miesiącu je wyrzuciłem. Świeże wycieraczki a skakały na szybie i wydawały przeróżne dźwięki. Od tego momentu Bosch i mam święty spokój. Też wychodzę z założenia, że nie wszystko co najdroższe musi być najlepsze (jednak w zdecydowanej większości za jakość trzeba zapłacić) ale w przypadku wycieraczek do E65 aktualnie tylko Bosch albo ORI (też gdzieś słyszałem, że de facto ORI to Bosch).

Podobne wątki

  1. [ pozostale] Wymiana wycieraczek
    Przez Dziewon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 10-05-2023, 17:42
  2. [zawieszenie] Wymiana gum stabilizatora
    Przez Aldik w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-08-2015, 23:59
  3. [pozostale] Pióra wycieraczek- czy mozna wymienic same pióra?
    Przez Smoku w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •