Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Dziura w baku

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Cypcyk
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    62
    BMW
    e38, 728i
    Skąd
    Zawiercie, Buren weine

    Post Dziura w baku

    Witajcie
    Mam dość spory problem, mianowicie cieknie mi paliwo z baku. Jeszcze jak mieszkałem w Polsce w poniektórych miejscach bak się "pocił" kupiłem specjalny kit do łatania. Ale okazał się ****** i puścił... Próbować dalej i jechać po jakieś kit czy macie może jakieś inne sposoby? Poniżej macie filmik jak to wyglada


  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Najlepszym rozwiązaniem jest nowy bak z ASO, bo one gniją od środka, z tym nic nie zrobisz. Nie jest to majątek nie do ogarnięcia.
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Cypcyk
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    62
    BMW
    e38, 728i
    Skąd
    Zawiercie, Buren weine
    Tez nie widzę w tym problemu ale tak jak pisałem wyżej mam problem tego typu ze aktualnie mieszkam w Niemczech i nie mam możliwości wymiany tego baku samemu (w polsce mam garaz kanał itp). A jeśli poszedłbym z tym tutaj do jakiegoś mechanika to wywali mi taka kwotę w euro ze mnie "z kapci wywieje". Potrzebuje jakiegoś tymczasowego rozwiązania problemu

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arktissilber
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    263
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    34

    Post

    Nie ma tymczasowego ...jestem w tej samej sytuacji ...od dośc dawna ..Nie zalewam więcej niz 14 litrów bo i tak wykapuje ..Na postoju podczas jazdy..itd..
    Mówimy o ASO- nie masz racji jest to kasa do nie ogarnięcia bo za Bak chcą jak za zboże.Musisz szukać używanego /aledrogo/ tablica/ giełda / anglik rozbity itd.
    Mnie też czeka wymiana.Miałem mieć od kolegi z forum ale zaleciał z ***uja i nagle urwał się kontakt..
    Sklejanie poxipol pęka...
    Klejenie silikonem czerwonym - puszcza po ok 1 miesiącu- ale trzeba dobrze przygotować podłoże odtłuścić/ napierdzielić ręka silikon i na koniec zapierdzielić gumolexem do oslony podlogi..max 2miesiace.
    Wszelkiego rodzaju kleje rozpuszcza z czasem..od 1 tygodnia do 1 miesiąca...Chciałem pospawać sobie ten bak sam..Ale mam sito na łączeniu i na dnie...Więc szkoda mi czasu..
    ale to wszystko jak to My polaczki druciarsstwo wiejskie odstawiamy nie okłamując się- trzeba kupić i wymienić..gorzka prawda ale nie uciekniemy od tego...
    Jak możesz tak jak ja...Pierdziel to jeździj...Bedzie kasa się kupi proste,

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Na cięknący zbiornik jest dobre mydło.Robisz z kostki mydła papke i nakładasz na dziurke.Wytrzymuje to długo.Problemem jest deszcz,woda.Ale na mydełko dajesz potem folie i moźesz to pomalować farbą.To sposób na droge,a w domu może połorzyć żywice i mate z włukna,jak robią łódki.To sprawdzone sposoby z lat 80-tych gdzie nie było past,siliconów itp.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez jaro5 ; 05-09-2015 o 14:48
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  6. #6
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,385
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Poczytajcie Panowie o LINE-X. Jak ktoś by chciał żeby mu raz a dobrze zabezpieczyć bak to piszcie do mnie na PW.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arktissilber
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    263
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    34
    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Na cięknący zbiornik jest dobre mydło.Robisz z kostki mydła papke i nakładasz na dziurke.Wytrzymuje to długo.Problemem jest deszcz,woda.Ale na mydełko dajesz potem folie i moźesz to pomalować farbą.To sposób na droge,a w domu może połorzyć żywice i mate z włukna,jak robią łódki.To sprawdzone sposoby z lat 80-tych gdzie nie było past,siliconów itp.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Ja tak mam zrobione w 2 miejscach i cieknie z 2 miejsc więc i żywice rozpuści


    tequila napisz tu jak masz rozwiązanie ..Nie jesteśmy jedyni ..Bo to zmora 7mki ..Więc inni też na pewno będą wdzięczni za widzę..Ale czym by to nie kleił ..puści..za miesiąc / 2 5 rok...Ja już z czystej ciekawości stosowałem te Wszystkie magiczne kleje ..I każdy z czasem szlak trafiał...
    Piszesz także o xlinie...To powloka na podłogi progi...itd..Zabezpiecza konserwuje .A nie zalepia dziury....jeżeli bak jest uszczelniony/ pospawany- masz racje warto xline go popsikać...W zasadzie to samo zrobi Ci podkład do spodu Auta - Bitumex

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    233
    BMW
    e38 m62
    Skąd
    choszczno
    a mi lekko puscil na łączeniu czyli w polowie baku, czuc zawsze przy aucie paliwem, za jakis czas tez bede musiał z tym walczyc a na razie tankuje max do polowy bo jak poleje do pelna to leci strumien pulsacyjnym :( szczelne baki po regeneracji na alledrogo widzialem od 800-1000zł

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Robią regeneracje w Nakle nad Notecią, cena max 1/4 baku nowego

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    22
    BMW
    2x740i 750i
    Skąd
    Polska
    Pisałem już wcześniej że lepiej zregenerować własny zbiornik niż kupić pewniaka z Allegro lub innej giełdy ! ja za regenerację swojego zapłaciłem 700 pln i w tym demontaż i montaż .

Podobne wątki

  1. [karoseria] BMW e38 dziura w komorze koła zapasowego
    Przez Husarz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-08-2015, 08:53
  2. Wyciek paliwa ze zbiornika. Dziura w baku ?
    Przez GRABA730i w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 21-06-2015, 10:33
  3. Szkoda komunikacyjna - dziura na drodze. Czy trzeba naprawiać auto?
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-06-2013, 11:36
  4. Dziura rezultat pęknięta sprężyna
    Przez Derreg w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 02-04-2010, 12:01
  5. E38 M62TU 4,4 'Dziura w obrotach"
    Przez wojtas w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 15:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •