Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kanapa elektryczna oraz podłokietnik multimedialny - podłaczenie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    155
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    olkusz

    Post Kanapa elektryczna oraz podłokietnik multimedialny - podłaczenie

    Witam serdecznie, w moje ręce wpadła kanapa elektryczna pompowana oraz łamana. Niestety kanapa posiada tylko instalacje wewnętrzną natomiast w zestawie niema instalacji podłączeniowej do samochodu. Czy ktoś z Was podłanczał taka kanapę u siebie? do kanapy posiadam praktycznie wszystko łącznie z elementami nadwozia które muszę wspawac do siebie, brakuje rzeczonej instalacji zewnętrznej łączącej kanapę z nadwoziem. Czy ewentualnie dysponuje ktoś z Was schematem elektrycznym? wiem że istnieje WDS ale niestety nie ogarniam tego. Wpadł mi do głowy pomysł aby zakupić moduł KGS i podłączyć na razie same zagłówki. Z tego co zauważyłem moduł posiada 15 pinów. Czy ktoś z Was posiada lub może udostępnić rozpiskę tych pinów co do czego? Teoretycznie powinno być łatwo : dwa przewody to zasilanie, 4 przewody to zasilanie do silników, 4 przewody muszą iść do styczników w zapinkach pasów, pozostałe idą pewnie do prżełączników góra dół :) Wpadł w moje ręce równiez podłokietnik mutimedialny z telefonem. Wychodzą z niego dwie wtyczki, jedna od telefonu natomiast druga od samego podłokietnika. Gdzie one mają być wpięte? podobno trzeba cos przerabiać w fotelu pasażera żeby wszytko w pełni działało, tylko co? Czy ktoś z Was zakładał coś takiego i dysponuje jakimis informacjami schematami itd? Podczas montażu mogę zrobic jakąś fotorelację z prac, na pewno komuś się przyda. Swoja drogą jestem zdziwiony troszkę tą kanapą. Widziałem na youtube kanape z e32 i siedzisko w niej jeżdzilo przód/tył. Myślałem że ta z e38 jest podobna ale z tego co widzę ma tylko regulację/łamanie oparcia, regulacje zagłówków oraz pompownie - chyba że sie mylę? czy były jeszcze jakieś wersje tej kanapy?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    155
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    olkusz

    Post Kanapa elektryczna oraz podłokietnik multimedialny - podłaczenie

    Witam serdecznie, w moje ręce wpadła kanapa elektryczna pompowana oraz łamana. Niestety kanapa posiada tylko instalacje wewnętrzną natomiast w zestawie niema instalacji podłączeniowej do samochodu. Czy ktoś z Was podłanczał taka kanapę u siebie? do kanapy posiadam praktycznie wszystko łącznie z elementami nadwozia które muszę wspawac do siebie, brakuje rzeczonej instalacji zewnętrznej łączącej kanapę z nadwoziem. Czy ewentualnie dysponuje ktoś z Was schematem elektrycznym? wiem że istnieje WDS ale niestety nie ogarniam tego. Wpadł mi do głowy pomysł aby zakupić moduł KSG i podłączyć na razie same zagłówki. Z tego co zauważyłem moduł posiada 15 pinów. Czy ktoś z Was posiada lub może udostępnić rozpiskę tych pinów co do czego? Teoretycznie powinno być łatwo : dwa przewody to zasilanie, 4 przewody to zasilanie do silników, 4 przewody muszą iść do styczników w zapinkach pasów, pozostałe idą pewnie do prżełączników góra dół :) Wpadł w moje ręce równiez podłokietnik mutimedialny z telefonem. Wychodzą z niego dwie wtyczki, jedna od telefonu natomiast druga od samego podłokietnika. Gdzie one mają być wpięte? podobno trzeba cos przerabiać w fotelu pasażera żeby wszytko w pełni działało, tylko co? Czy ktoś z Was zakładał coś takiego i dysponuje jakimis informacjami schematami itd? Podczas montażu mogę zrobic jakąś fotorelację z prac, na pewno komuś się przyda. Swoja drogą jestem zdziwiony troszkę tą kanapą. Widziałem na youtube kanape z e32 i siedzisko w niej jeżdzilo przód/tył. Myślałem że ta z e38 jest podobna ale z tego co widzę ma tylko regulację/łamanie oparcia, regulacje zagłówków oraz pompownie - chyba że sie mylę? czy były jeszcze jakieś wersje tej kanapy?

Podobne wątki

  1. Elektryczna kanapa tylna
    Przez jakubmw w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 13:13
  2. [ wnetrze] Podłokietnik multimedialny
    Przez koggi w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 13:05
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •