Generalnie w temacie nie jestem nowicjusze, jako że kilka sztuk E34 w tym jedno miałem z M30, więc to są bardzo zbliżone auta.
Na tej podstawie mam mocno sprecyzowane wymagania i dość spore...


E32 w budżecie około 12-15K, stan blacharski - musi być bez rdzy, zdrowe progi, podłoga, punty lewarka, błotniki, wszelakie elementy stałe karoserii itd. Mogą być elementy malowane pod warunkiem że dobrze, i najlepiej jeśli nie jest ruszany tylny błotnik czy dach.

Tylko i wyłącznie automat. Wersje silnikowe to 740 lub 735. W przypadkach indywidualnych rozważę też inne, ale całość auta musi mnie do tego przekonać.
Kolor czarny ostatecznie zielony. Preferowany chrom line.
Z przyzwoitym wyposażeniem, klima obowiązkowa, dobrze jeśli będzie tempomat, serwotronik i grzane ładne skóry (najlepiej czarne).
Wszelakie dziwolągi typu zielone, czerwone lub niebieskie wnętrze kategorycznie odrzucam.
Zarówno long jak krótka.

Od razu piszę że nie szukam padliny do remontu, tylko zdrowej bazy na klasyka na dłużej. Owszem mogą być rzeczy do robienia i będą bo muszą, ale racjonalne, a nie odbudowa od podstaw. Gazu lepiej jak nie będzie, ale jeśli auto będzie przyzwoite to może być z gazem.

Priorytet to blacharka. Auto jak najbardziej w oryginale w sensie zwieśniaczenia. Doposażenie zrobione z głową mile widziane.

Kontakt peter89evo@gmail.com
telefon 513-513-420