Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 14

W±tek: [mechanika] bia³y dym z komina

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Sk±d
    iNOWROC£AW

    [mechanika] bia³y dym z komina

    witam. :D panowie powiedzcie czy to norma ze za moim autkiem jak pracuje na wolnych obrotach jest tyle bialego dymu? jezdze tylko na benzynie ,g³owica ok,plynu nie ubywa.ten dym jest mocniejszy przy niskiej temp.zewnêtrznej.tak jak obserwuje inne auta to tego dymu jest sporo mniej.co koledzy mi radzicie sprawdzic.dodam ¿e oleju nie bierze.
    pozdrawiam :pada:

  2. #2
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar MCGUMA
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Sk±d
    Mielno/Koszalin

    he he

    W czasie zimy to normalne,a szczegolnie jak masz katalizator.To biale to zapewne para wodna :)
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Sk±d
    iNOWROC£AW
    tez tak wlasnie sobie mysle ,ale denerwuje mnie reakcja innych kierowcow.wiec jak ,daæ spokój sobie z t± par±?

  4. #4
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez m.r.77.bmw
    tez tak wlasnie sobie mysle ,ale denerwuje mnie reakcja innych kierowcow.wiec jak ,daæ spokój sobie z t± par±?

    Siemka. Du¿y silnior musi dymic , szcegolnie w mrozne badz wilgotne dni, ale jak sie dobrze rozgrzeje to powinien troche zmniejszyc zachmurzenie :D
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Sk±d
    Warszawa
    Witam to normalny obiaw zw³aszcza w tak± pogodê

  6. #6
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    by³o e32 m60, teraz po¿yczam matiza od ¿ony
    Sk±d
    Kraków
    A czym sie przejmujesz, jak silnik zimny to normalne ¿e bêdzie du¿o bia³ego dymu (na okr±g³o tak mam u siebie jak auto jeszcze dobrze nie przepalone), a potem znika na tyle, ¿e nie widze ju¿ k³êbów w lusterku.

    Nie martw siê tym, ¼le bêdzie jak na ciep³ym rozje¿d¿onym silniku bêd± k³êby dymu, jakbys chmure ci±gn±³.
    Okres i wyp³ata... jedno i drugie jest co miesi±c, a jak nie ma to znaczy, ¿e kto¶ was zdrowo wyrucha³...

  7. #7
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Sk±d
    mazury
    Blog
    21
    ...mam tak samo-zw³aszcza pozna jesien i zima-3.5l z katalizatorami i sekwencja-zas³ona dymna jest zwlaszcza w drodze do pracki :) na krotkich dystansach...

  8. #8
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar marek1132
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Sk±d
    Czêstochowa
    E32 dymi jak parowóz,to normalne zjawisko,¶rednica rur i objêto¶æ t³umików jest bardzo du¿a,ma siê gdzie zbieraæ para wodna.

  9. #9
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Sk±d
    iNOWROC£AW
    to ok. uspokoiliscie mnie koledzy. a juz myslalem o czarnych scenariuszach.a moze kto¶ wie dlaczego mnie tak nosi po drodze. ustawialem geometrie sprawdzali amory i do wymiany mialem tylko tuleje dr±zka reakcyjnego (gorny wahacz).ale jednak czuje stuki , a kierownica czasem nie wraca sama po skrecie.jad±c w koleinach to skubany wdrapuje sie na nie.jak zawracam w lewo to prawe kolo zachowuje sie jakby skrecalo inaczej(slsze drapanie po asfalcie)i jak mowie na warsztacie co sie dzieje to odpowiadaja ze luzow nie mam a geometria jest ok.panowie moze cos podejrzewacie?

  10. #10
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Sk±d
    Trzebinia
    a mo¿e dr±¼ek srodkowy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •