Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 14 z 14

W±tek: [mechanika] bia³y dym z komina

  1. #11
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Sk±d
    iNOWROC£AW
    tez wymieniony.z tego co jest stare to:
    caly dony wahacz.
    a w górnym zmienili mi tuleje.
    z tymi warsztatami to temat woda,bo cz³owiek t³umaczy co jest grane a oni patrz± jak na wariata bo przecie¿ oni twierdz± ¿e luzów nie ma.tym bardziej siê denerwuje bo je¿d¿e busem na blizniakach po kraju i robiê od 10000 do 13000 ty¶ km miesiêcznie(dlatego wieczorami dopiero siê loguje ) wiêc mam jakie¶ tam do¶wiadczenie i wiem jak auto powinno siê zachowaæ na nierówno¶ciach.jak na razie to jest tak jakby by³ za bardzo zbie¿ny . sobotê mam woln± i pojade na kana³ i sam sprawdze ale czekam na podpowiedzi co moze byc przyczyn± takiej dolegliwo¶ci . pozdrawiam

  2. #12
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar marek1132
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Sk±d
    Czêstochowa
    Na sprawdzenie zawieszenia najlepiej udaæ siê do stacji diagnostycznej,wjedziesz na szarpaki i ju¿ bêdziesz wszystko wiedzieæ.Ostatnio na przegl±dzie sam wszed³em do kana³u i tak sprawdza³em zawieszenie przednie , tylne,ka¿dy sworzeñ i tuleje.

  3. #13
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    by³o e32 m60, teraz po¿yczam matiza od ¿ony
    Sk±d
    Kraków
    Dok³adnie, najlepiej na stacji diagnostycznej.
    Ja zawsze robie badanie techniczne na 2 raty. Najpierw krótko przed terminem zaje¿d¿am do diagnosty i razem siedzimy w kanale pod autem i sprawdzamy zawieszenie, a jak co¶ nie pasi to mam chwile na wymiane. Potem w³a¶ciwe badanie techniczne to w 60% tylko formalno¶æ.
    Szarpaki z pewno¶ci± wyja¶ni± czy masz jakie¶ luzy.

    Ale co do p³ywania auta po drodze, to mam pewn± mo¿liwo¶æ - sam to przerabia³em.
    Mo¿liwe ¿e ¼le Ci ustawili ko³a, tzn. uwalili pionowo¶æ i teraz masz ko³a

    =====
    \\ --- //

    Mi tez tak zrobili i nie czu³em siê bezpiecznie w aucie w czasie jazdy (na zakrêtach i ³ukach mia³em wra¿enie, ¿e to skoda a nie bmw).
    pojecha³em do innego warsztatu i tam na laserach mi ustawili zarombi¶cie.

    Acha
    nie s³uchaj byle mechanika ¿e w e32 nie ma ustawiania k±ta pionowego. Mi jak ustawili ¿e nie mog³em je¼dziæ w pocuciu komfortu, to na oko widzia³em ¿e przednie ko³a s± dziwnie za pionowe (dó³ uciekaj±cy do wewn±trz)
    Okres i wyp³ata... jedno i drugie jest co miesi±c, a jak nie ma to znaczy, ¿e kto¶ was zdrowo wyrucha³...

  4. #14
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Sk±d
    iNOWROC£AW
    to pozostaje mi inna stacja w takim razie . bo wlasnie robili mi na diagnostyce to wszystko. ale dziêki koledzy za podpowiedzi i jutro sie wlasnie za to biore.pozdrawiam. i wlasciwie to sie ciesze ze moge odpisac bo mialem dzi¶ maly wypadek a wygl±dalo gro¿nie i tym bardziej was mocno pozdrawiam. hej
    p.s na szczescie autem firmowym :papa:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •