Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: E38 Śląsk

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez przestefan Zobacz posta
    nie jestem ale kiedyś kupiłem auto od handlarza nie było to BMW ale sam fakt od handlarza i skończyło na złomie nikogo nie zniechęcam tylko ostrzegam
    Ja kupiłem bardzo wiele samochodów w życiu od handlarzy jak również sam nimi handlowałem i uważam że owszem trzeba być ostrożnym ale nie ma co generalizować i skreślać auta bo od handlarza. Tacy ludzie mają znacznie lepsze dojścia do fajnych aut za granicą niż zwykli ludzie i często można trafić na ciekawy egzemplarz. W ogóle uważam że kupując auto takie jak E38 trzeba się trochę znać na samochodach, a nie płakać potem że kupiło się padakę i handlarz oszukał.
    Swoją też kupiłem od handlarza i jest w super stanie od 1 właściciela ;) Wracając do tematu to ta druga jest jak najbardziej warta uwagi ;)
    Ale tą pierwszą też pojechałbym obejrzeć. Tak z ciekawości żeby mieć porównanie. Z resztą też prezentuje się ładnie ;)
    Ostatnio edytowane przez Słowik ; 31-08-2015 o 15:25

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Byłem dziś oglądać tę drugą - miała niewłaściwy luz na klapie bagażnika między krawędzią klapy z prawej strony a nadkolem tylnym - odstawała do góry o ok. 3mm i luz do nadkola był znacznie większy (max. 8mm przy tylnej szybie, zmniejszający się wzdłuż klapy do tyłu) niż z lewej strony, gdzie luz i profil był zachowany ładnie i symetrycznie. Podejrzewam, że był bity, co samo w sobie nie dyskwalifikuje samochodu natomiast ciekaw jestem jak mocne to było uderzenie.

    Silnik pracuje równo, bez podejrzanych hałasów.

    Środek utrzymany czysto i schludnie, ale nie da się ukryć, że przebieg na pewno kręcony.

    Samochód sam w sobie wzbudza duże zainteresowanie i musiałem czekać na swoją kolej by obejrzeć go w spokoju. Więcej nieścisłości nie zauważyłem ale trudno mi cokolwiek powiedzieć więcej, gdyż fachowcem nie jestem a i komputera do podpięcia nie posiadam.

    Nie wiem co myśleć.
    Ostatnio edytowane przez TomD ; 01-09-2015 o 06:07

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    244
    BMW
    E38 750iL 2001
    Skąd
    Bydgoszcz

    Post

    Szczerze mówiąc zakup samochodu bez miernika lakieru to pakowanie się na własne życzenie na minę. To nie jest drogi biznes, a śpisz spokojnie. Ewentualnie jak masz wydać 20-30k to nie żałuj 200-300 zł na sprawdzenie w specjalistycznym serwisie.

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Wczoraj już nie było czasu by podjechać gdzieś, bo już prawie zamykali jak się dopchałem do auta. A wcześniej nie mogłem podjechać ze względu na pracę.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    244
    BMW
    E38 750iL 2001
    Skąd
    Bydgoszcz
    Dlatego dobrze zrobiłeś, że od razu nie wziąłeś :) Piszą w ogłoszeniu, że zgadzają się na weryfikację w serwisie, więc na spokojnie się umów. Ewentualnie najpierw na Allegro kup miernik i podstawowy OBD2, i tak Ci się przyda.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Jestem bardzo napalony na zakup E38 ale zdrowego rozsądku nigdy za dużo ;) Z innych rzeczy jeszcze jeden detal zwrócił moją uwagę - spaw przed wnęką koła zapasowego (patrząc od bagażnika za wnęką): 1.jpg

    Nigdy w tamto miejsce nie zaglądałem w innych samochodach więc nie wiem jak się do tego ustosunkować.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (6.5 KB, 19 odsłon)

Podobne wątki

  1. [elektryka] Problemy e38 . Dobry Mechanik -Śląsk - dolny śląsk!!
    Przez inflames88 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 14:27
  2. [E38] E38 750i Śląsk
    Przez biemdablju7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-03-2014, 07:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •