Pokaż wyniki od 1 do 10 z 545

Wątek: Muza do 7er :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu290186 Zobacz posta
    Ja też lubię posłuchać Def Leppard
    i tak dla przykładu
    http://www.youtube.com/watch?v=ecFPU--vvf0
    http://www.youtube.com/watch?v=VZ5bS3_BCDs
    Słucham - jest dobrze :D Gdzieś kiedyś słyszałem, jest bardzo dobrze + budweiser z lidla = bardzo bardzo dobrze :P

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    Słucham - jest dobrze :D Gdzieś kiedyś słyszałem, jest bardzo dobrze + budweiser z lidla = bardzo bardzo dobrze :P
    Najlepszy jest ich perkusista, który w wypadku stracił lewą rękę i gra tylko prawą, a resztę nogami ;) Dla mnie szacun :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •