Zamieszczone przez zdzichu290186 Ja też lubię posłuchać Def Leppard i tak dla przykładu http://www.youtube.com/watch?v=ecFPU--vvf0 http://www.youtube.com/watch?v=VZ5bS3_BCDs Słucham - jest dobrze :D Gdzieś kiedyś słyszałem, jest bardzo dobrze + budweiser z lidla = bardzo bardzo dobrze :P
Zamieszczone przez Zavoli Słucham - jest dobrze :D Gdzieś kiedyś słyszałem, jest bardzo dobrze + budweiser z lidla = bardzo bardzo dobrze :P Najlepszy jest ich perkusista, który w wypadku stracił lewą rękę i gra tylko prawą, a resztę nogami ;) Dla mnie szacun :)
Zasady na forum