Ostatnio znalazłem u siebie takie oto nagranie ,starsi forumowicze na pewno mają nie zapomniane wspomnienia związane z tą piosenką a podczas jazdy wspomina się bardzo miło a więc słuchajcie i wspominajcie http://www.youtube.com/watch?v=Ao6EJ...eature=related




Odpowiedz z cytatem