Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Climatronik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Co mial ustawione w tym czasie kierowca?
    Najnizsza temp. w trybie auto
    U kierowcy mroz wszedzie a u pasazera cieplo mimo ze ustawione 16st.. zauwazylem ze dopoki silnik sie mocno nie nagrzeje to dziala w miare prawidlowo lub tak tego nie odczuwam lecz jak sie silnik nagrzeje to wtedy gdy ustawie na 28st to leci duuzo chlodniejsze niz jak ustawie na 16
    Ostatnio edytowane przez charzun ; 07-09-2015 o 23:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •