Najnizsza temp. w trybie auto
U kierowcy mroz wszedzie a u pasazera cieplo mimo ze ustawione 16st.. zauwazylem ze dopoki silnik sie mocno nie nagrzeje to dziala w miare prawidlowo lub tak tego nie odczuwam lecz jak sie silnik nagrzeje to wtedy gdy ustawie na 28st to leci duuzo chlodniejsze niz jak ustawie na 16





Odpowiedz z cytatem