Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Witam ;)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie

    Post Witam ;)

    Witam,

    oczywiście jestem nowym użytkownikiem forum. Swojego BMW jeszcze nie mam, natomiast planuję zakup E38. Z tego tytułu właśnie pojawiłem się na tym forum. Mam nadzieję na przyjemną koegzystencję w internecie oraz pomoc radą w wyborze swojej E38!

    Pozdrawiam,
    T.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cześć,
    jeśli szukasz E38 to polecam lekturę forum. Myślę, że sporo się dowiesz zanim jeszcze je kupisz, a jest tego sporo. Oczywiście w razie czego zawsze pomożemy ;)

  3. #3
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witamy na forum 7er...

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Cześć,
    jeśli szukasz E38 to polecam lekturę forum. Myślę, że sporo się dowiesz zanim jeszcze je kupisz, a jest tego sporo. Oczywiście w razie czego zawsze pomożemy ;)
    Owszem, wcześniej już jako niezarejestrowany użytkownik przeglądałem to forum :) A jako że już poważnie szukam samochodu to postanowiłem się zarejestrować.

  5. #5
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Witaj, napisz coś więcej czego mniej więcej oczekujesz może podpowiemy konkretne egzemplarze
    Pozdrawiam, Przemos

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Szukam E38 V8, 3,5 albo 4,4l, bez gazu. Z wyposażenia interesuje mnie przede wszystkim skóra i miło, jakby na pokładzie były komfortsitzen. Kolor obojętnie, ale preferuję ciemne. Nie musi być "igła", ale ważne by był zdrowy silnik i skrzynia. Jakieś przeróbki i tuningi mnie nie interesują.
    Nie planuję samochodu sprzedawać, chyba, że jakaś niespodziewana sytuacja kiedyś mnie zmusi do tego - wiadomo, wszystkiego się nie da przewidzieć.

    Nie wiem czy ująłem wszystko, w razie czego dopiszę.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Skórę ma 90% E38 więc o to raczej nie musisz się martwić. Silnik i skrzynia jak najbardziej ważne żeby były ok ale ja na twoim miejscu zwracałbym uwagę na stan blacharsko lakierniczy, bo E38 potrafi mieć z tym duże problemy szczególnie egzemplarze poliftowe. Dla mnie osobiście jest to kluczowa sprawa przy wyborze auta ;) Naprawy blacharskie są bardzo kosztowne i kłopotliwe, chyba że jesteś blacharzem lakiernikiem ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Ano, to też fakt, zapomniałem o blacharkach :) Tylko ja akurat miałem wrażenie, że prace przy nadwoziu są mniej kosztowne i czasochłonne niż z silnikiem czy ze skrzynią, także dzięki za uzupełnienie informacji :) Z ciekawostek to byłem zainteresowany egzemplarzem od handlarza z okolic trójmiasta, ale z innego forum przekierowano mnie do wątku tutaj o nim, więc dałem sobie spokój z jego ofertą. Poszukiwania trwają.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    Właśnie sprzed nosa uciekła mi ładna 735-tka... poniekąd sam zawaliłem no ale już trudno, szukam dalej. Tym niemniej kolega PrzemoS zarzucił mi myślą, by rozglądać się za 750i z tym, że akurat tą wersją nigdy się nie interesowałem i nie wiem jak wygląda eksploatacja takiej bestii... jakieś sugestie? Oczywiście V8 jest ciągle obiektem mojego zainteresowania!

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar TomD
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    57
    BMW
    ex. E38 750i 2000r.
    Skąd
    Śląskie
    I w końcu, po kilku(nastu) tygodniach poszukiwań od wczoraj zostałem sam na sam z 750i :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •