Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: problem- auto źle sie prowadzi w koleinach

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Ustawilem dzisiaj geometrie i jest lepiej, mechanik powiedzial ze na nowych oponach powinno byc juz calkowicie dobrze. Poki co jestem zadowolony. Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Mi z kolei samochod jechal po koleinach jak chcial, ze wzgledu na szerokosc opon. Jak zakladalem standardowe, to jak ręką odjął:)
    per aspera ad astra

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w
    ja mialem taki sam objaw na 255/45/18 z tylu ,a teraz jak zmienilem felgi na zimowe 16 to wszytsko jest super. W miedzyczasie mialem zmieniane wachacze i robiona geometrie wiec mam nadzieje ,ze po zalozeniu 18 problem nie powroci :>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •