Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: e 38 740 na złość babie ???

  1. #11
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Panowie, reklama dźwignią handlu...

    Gość podszedł z humorem do ogłoszenia...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    Post

    To jest moje byłe auto, gosc ktory je teraz sprzedaje kłamie w ogłoszeniu, okleina szyberdachu byla uszkodzona juz wczeszniej, felgi kupowałem ja - więc zadnego rachunku nie przedstawi - jedynie z tego co widze na zdjeciach to zmienil opony, sprzegla tez nie wymienial - bo to automat - za mojej kadencji skrzynia byla robiona dwa razy po zerwanym koszu - raz bo zerwal sie zima podczas proby wyjazdu spod domu, a drugi raz poniewaz pierwsza naprawa byla zle zrobiona - oczywiscie wszytsko za miliony monet zgodnie ze sztuką. Jak teraz skrzynia pracuje nie wiem, moge sie domyslac ze jesli jezdzi tym faktycznie baba to moze byc dojechany ten woz. Trzeba zobaczyc. Jak ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków
    Mimo wszystko ma gość ułańską fantazję, czym dalej czytałem tym bardziej się dziwiłem dlaczego jeszcze nie pogonił tych swoich harpi... Przecież każda kobieta leci na jego furę, mógłby co tydzień bzykac inną zanim dostanie okres już byłaby następna.. :D tego typu ogloszenia zawsze krążą po necie i przyciągają dużo potencjalnych klientów.. Chwyt marketingowy..

  4. #14
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja myślę że to stek bzdur - tzn z tą kobieta itd - tak jak pisze Dzuda zwykły chwyt reklamowy

    Równie dobrze mógł napisać

    Sprzedaje swoje ukochane Bmw bo mam psa - ta bestia 4 nożna tak nie znosi tego auta że gryzie opony drapie pazurami drzwi i szczeka jak tylko je zobaczy

    Ale to nie jest najgorsze ten RASPUTIN w psim ciele sprowadza sobie suki i kopuluje w moim aucie podczas mojej nieobecności ponieważ auto ma zawsze uchylone szyby żeby był przewiem pies wskakuje do środka i rucha te owłosione napalone suki
    Wyobrażacie sobie klejąca się tapicerkę obgryzione zagłówki i kierownice??? Mnie osobiście serce pęka dlatego wole sprzedać to cudo ITD ITP


    Obecnie są modne niestandardowe ogłoszenia - i to jest tu przykładem :)

    PS

    bardzo ładne to 7er
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    Jak dla mnie to beznadziejny opis i na pewno nie zainteresowałbym się takim ogłoszeniem!!!

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    A ja myślę że to stek bzdur - tzn z tą kobieta itd - tak jak pisze Dzuda zwykły chwyt reklamowy

    Równie dobrze mógł napisać

    Sprzedaje swoje ukochane Bmw bo mam psa - ta bestia 4 nożna tak nie znosi tego auta że gryzie opony drapie pazurami drzwi i szczeka jak tylko je zobaczy

    Ale to nie jest najgorsze ten RASPUTIN w psim ciele sprowadza sobie suki i kopuluje w moim aucie podczas mojej nieobecności ponieważ auto ma zawsze uchylone szyby żeby był przewiem pies wskakuje do środka i rucha te owłosione napalone suki
    Wyobrażacie sobie klejąca się tapicerkę obgryzione zagłówki i kierownice??? Mnie osobiście serce pęka dlatego wole sprzedać to cudo ITD ITP


    Obecnie są modne niestandardowe ogłoszenia - i to jest tu przykładem :)

    PS

    bardzo ładne to 7er
    Zapomniałeś dodać, że powodzenie tego harpagana nie wynika z jego maści, budowy czy zapachu.. Ten pierdol.. pies wyczuł że gdy tylko wskoczy przez okno na fotel kierowcy to lachony walą drzwiami, oknami i bagażnikiem próbują wejść tak działa na suki magnes spod znaku BMW dlatego żona zabroniła mi jeździć tym cudenkiem na miasto.. ja już przegralem życie żeniąc się z nią ale właśnie Ty możesz być królem w swoim mieście... ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    244
    BMW
    E38 M60B40 Manual
    Skąd
    Mielec
    Cytat Zamieszczone przez adrian007 Zobacz posta
    Zapomniałeś dodać, że powodzenie tego harpagana nie wynika z jego maści, budowy czy zapachu.. Ten pierdol.. pies wyczuł że gdy tylko wskoczy przez okno na fotel kierowcy to lachony walą drzwiami, oknami i bagażnikiem próbują wejść tak działa na suki magnes spod znaku BMW dlatego żona zabroniła mi jeździć tym cudenkiem na miasto.. ja już przegralem życie żeniąc się z nią ale właśnie Ty możesz być królem w swoim mieście... ;)
    Teraz wiem co napisać jak bedę sprzedawał swoje...

  8. #18
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Adrian007 wraz ze mna wyredagujemy spokojnie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. [E38] 740
    Przez marcb w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-11-2013, 20:10
  2. E38 740 vs e32 740 zapytanie:)
    Przez kubosh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 08:41
  3. [E38] E 38 740 95 rok Bydgoszcz oraz lodz 98 740
    Przez Maciekmk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 14:13
  4. dać babie prawo jazdy
    Przez LISU77 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-02-2009, 20:03
  5. 740-740 alpina reinkarnacja
    Przez badstuff w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •