Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kilka rys na lakierze

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa

    Kilka rys na lakierze

    Panowie, może któryś z Was ma jakiś sposób na usunięcie/zamaskowanie kilku rys na lakierze? Mam je na drzwiach kierowcy, kolo zamka. Chcę wypolerować całe autko, ale przedtem chcę się ich pozbyć, niekoniecznie lakierując drzwi. A kolor to Delphin Metallic. Rysy są do podkładu. Macie jakiś pomysł? Z góry dzięki...

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    90

    Re: Kilka rys na lakierze

    Cytat Zamieszczone przez mackaroon
    Panowie, może któryś z Was ma jakiś sposób na usunięcie/zamaskowanie kilku rys na lakierze? Mam je na drzwiach kierowcy, kolo zamka. Chcę wypolerować całe autko, ale przedtem chcę się ich pozbyć, niekoniecznie lakierując drzwi. A kolor to Delphin Metallic. Rysy są do podkładu. Macie jakiś pomysł? Z góry dzięki...
    [glow=darkred:4382b33bac][/glow:4382b33bac][glow=darkred:4382b33bac][/glow:4382b33bac][glow=darkred:4382b33bac][/glow:4382b33bac]


    WITAM FARECLA G3 I TROCHE WODY I WYSIŁKU I BEDZIE EFEKT. POZDRAWIAM
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Obawiam się, ze sama pasta G3 nie pomoże... Widać jasny podkład. :( Takiego z tymi rysami już kupiłem. Teraz kombinuje jak to zlikwidować...

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Jeśli mocne rysy to proponuję "Tempo" ja jak odbierałem nowe auta w salonach i miałem jakies rysy to właśnie nią usuwałem i to mocne sznyty :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    jak ma ryse do podkladu to co mu da pasta tempo ?? raczej nic

  6. #6
    Rysy do podkładu to trzeba najpierw czymś wypełnić i potem dopiero polerować żeby było jak najmniej widać :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    to kup lakier do zaprawek-dorobienie 10zł a potem polerka.ja tak zrobiłem a mam diamondswardz metalic

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Rysy do podkładu to trzeba najpierw czymś wypełnić i potem dopiero polerować żeby było jak najmniej widać :)
    No właśnie o tym mowie... Czym to wypełnić, żeby przed polerowaniem ja zlikwidować...? :(

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez mackaroon
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Rysy do podkładu to trzeba najpierw czymś wypełnić i potem dopiero polerować żeby było jak najmniej widać :)
    No właśnie o tym mowie... Czym to wypełnić, żeby przed polerowaniem ja zlikwidować...? :(


    Mozesz wypelnic takim lakierem w sztyfcie zaprawkowym, ale to sa lakiery jednoskladnikowe wiec nie maja takiej twardosci jak akryl czy metallic po polozeniu lakieru bezbarwnego, wiec polerowac bym nie polecal ewentualnie wypelnic tylko rysy i zatrzec do rownego zapelnieia szmatka. Pozdro.
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •