Witam. Piszę post ponieważ mam bardzo ciężki przypadek, opiszę go w jak najjaśniejszy sposób. Moje autko PB+LPG ma kaprysy więcej stoi niż jeździ dokładnie sytuacja wygląda tak że podczas jazdy brakuje mi mocy auto chodzi nierówno zbiera się gorzej niż maluch można odpiąć wszystkie cewki z prawej głowicy i zero reakcji silnika wydaje mi się że ma bardzo słabą reakcje na wciśnięcie gazu . czasami ciężko odpala trzeba ją pokręcić z 10s z wciśniętym gazem . Dodam że objawy nie dzieją się cały czas raz chodzi jak malina a czasami nie można ruszyć z pod skrzyżowania. Wymieniona odma wszystkie nowe uszczelki dolot szczelny na 100%. kody błędów na kompie to
36 Kanister Zawór EVAP
13 Sonda lambda
203 Układ zapłonowy lub czujnik Lambda
6 stopień wyjściowy wtryskiwacza
42 Prędkość sygnału lub Knock Sensor 2 (DME 1.7.x lub 3.3.1)
12 TPS lub czujników lambda
Od czego zacząć ? co sprawdzić ? Miał ktoś podobny problem. Błędy są cały czas a auto raz jedzie a raz nie. Z tego co zauważyłem że zaczyna on gorzej chodzić na wolnych gdy dane z przepływki zaczynają się samoczynnie zmieniać skaczą od 19kg/h do 32kg/h. Objawy nie mają znaczenia czy jest nagrzany czy zimny, benzyna czy gaz ciągle to samo. Proszę o pomoc ponieważ już nie mam siły