Witam wszystkich.

Od dluzszego czasu szukam sobie kompletu kół słynnych słoneczek do siebie. I mam takie pytanie jak poznac repliki lub po prostu podroby tych felg? Wiem ze seryjnie wychodzily w rozmiarze 19 cali i taki wlasnie rozmiar mnie interesuje. Oczywiscie szukam kompletu w 2 szerokosciach ( 9j i 10j ) moje pytanie jest nastepujace czego sie wystrzegac przy ich zakupie i jak po prostu nie kupic bubla?

Mam do kupienia felgi wraz z oponami z niemiec ktore jezdzily na e65 maja starty troche bieznik ale to chyba dobrze bo auto jezdzilo czyli az tak bardzo krzywe byc nie mogly. Bardzo chcialbym sie ustrzec malowanych felg ale nie wiem jak to poznac. Mozecie mi podeslac zdjecie calej felgi od srodka zeby porownac sobie tam wszelkie napisztymi co dostalem od sprzedawcy? Chodzi mi o to, że malowane felgi nigdy nie maja juz takirgo połysku no i jednak nigdy nie wiadomo co z nimi bylo robione. Teraz sobie tak patrzę i brakuje mi takiej malutkiej rzeczy, chodzi mi o to ze patrac z zewnątrz na kolo kolo dekielka bmw powinna byc natloczona jakas cyfra ( chyba 13 ) a tamte co chce kupic ich nie maja.. czyli albo podroby albo malowane co nie? Bo teraz co zauwazylem wszystkie je maja a te akurat nie.. no i ten dziwny znaczek tam kolo napisiw z czego zostala zrobiona felga ( Al, Mg ..... )

A tutaj te co chce kupic ( zreszta nie wiem albo mi sie wydaje albo sie dziwnie jakos blyszcza.. moze to wina aparatu sprawa tez jest taka ze z przodu sa 245/45 opony pirelli normalnie a na tylna os sa 275/40 wymairowa prawidlwo pod e65 a na prawej i lewej jest inna marka opony.. i te tak mi to smierdzi troche

To brac i jechac po nie czy sie wstrzymać. Właściciel mowi ze nie sa malowane a przynajmniej ze na to nie wygladaja. Czy powinienem sie martwić brakiem tych napisow na przodzie felgi i tych krzaczkow z tylu felgi przed " AlSiMg"

tutaj link do galerii bo mialem problem zeby dodac zdjecia/ załacznikow

https://www.dropbox.com/sh/1cuisl2ce...dwa9Mj1pa?dl=0