Malowanie ori felg w rozmiarze 18 " to minimum 800 zł za kpl plus koszta przesyłki. Pod pojęciem malowania jest ściągnie starego lakieru tylko i wyłącznie chemicznie i malowanie lakierem temperaturowym. Nie żadnym proszkiem czy lakierem do karoserii.
Kolego kup sbie styling 32 ,albo 37 oddaj do malowania i będziesz zadowolony. Jak bedziesz potrzebował felgi pomalować, to Ci dam namiar na gościa co mi felgi malował systemowo , tak jak fabryczne.




Odpowiedz z cytatem
