Cytat Zamieszczone przez darekbb Zobacz posta
Jak to nie ma ładnych styling 176 jest jeszcze pięknym wzorem oprócz styling 95 ale dla mnie za duże. Musze poruszyć jedną rzecz, nie każdy ma samochód tylko na na weekendy i do szpanu, ja nim jeżdzę średnio co drugi dzień, w miesiącu ok 500 ale bujam sie głównie po mieście ew. po okolicy. I lubie sobie czasem depnąć itp, a nie będę się co chwilę zastanawiał czy coś nie urwę. E38 kupiłem bo zawsze chciałem i chce nim jeździć a nie zastanawiac sie gdzie jechać żeby nie było dziur, ja przywykłem do 16" i zdania nie zmienie
Boże człowieku co ty masz za kompleksy, w każdej swojej wypowiedzi ciśniesz ze większe koła to taczka maluch i szpan na sobotnie przejażdżki. Tak się składa że od 4 lat codzień jeżdżę po mieście na 20stkach i tez lubie dać czadu i nic się nie dzieje. Na zimę mam 16 i nie narzekam. A z tego co widzę niewiele masz wspólnego z jazda na 20 a najwięcej komentujesz. Założyciel wątku później czyta takie wypociny od PASJONATA i w końcu kupi 13stki bo tak mu doradził kolega z forum co miesięczne robi 500km , faktycznie spore przeloty robisz ze tylko 16stki to wytrzymaja