Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 106

Wątek: Felgi do e38

  1. #41
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Teraz to każdy będzie się śmiał ale z tego jaką była polewka z ciebie na zlocie hehe do tej pory to wspominamy na spotach i zlotach hehhe

    Ale co wspominacie .. chińskie felgi i kineskop ? , bo nie rozumiem Ja wspominam tylko twoje tępe spojrzenie , niezmienne z resztą.

    Człowieku ogarnij sie i śmieć temacie , swoje depresje wylewaj w innych miejscach zamiast atakować ludzi tutaj. Jakakolwiek pisanina z tobą nie ma sensu , naprawdę.

    EDIT: lepiej żebyś mnie nie spotkał bo kineskopa nie zobaczysz długo hehe

    Kurcze zapomniałbym dodać ,że jak coś to się możemy zamienić ty dajesz mi tego twojego zardzewiałego strupa ,a ja ci dam dekiel z jednej felgi ALPINY co mam do e32 ok ? Transport z twojej strony prosto na szrot , tam strupa odbiorę
    Ostatnio edytowane przez ELVIS ; 05-08-2015 o 23:35

  2. #42
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    11
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa
    Ja proponuję chińskie felgi. Tanie i... tanie. Czyli dewiza i logika forum podtrzymana. Jakieś Dariusze albo Kendy. Do tego opony Wanli ew dobre używki z Niemiec. I lans na wichurze gwarantowany. W sumie to i tak do waszych aut nie ma co pchać nic droższego bo średnia cena 7er z tego forum to 12tyś a przebieg lekko 700 tkm. (oczywiście nie na liczniku).

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez SPEJSON Zobacz posta
    Ja proponuję chińskie felgi. Tanie i... tanie. Czyli dewiza i logika forum podtrzymana. Jakieś Dariusze albo Kendy. Do tego opony Wanli ew dobre używki z Niemiec. I lans na wichurze gwarantowany. W sumie to i tak do waszych aut nie ma co pchać nic droższego bo średnia cena 7er z tego forum to 12tyś a przebieg lekko 700 tkm. (oczywiście nie na liczniku).
    Spejson na forum jeszcze nie pokazales swojego auta. Chetnie oblukam twoje rolki i klekota wartego krocie.
    Co do przebiegu to chyba nie jest u Ciebie taki maly skoro skrzynia Ci pada :)

    Pozatym slyszalem wielokrotnie ze najwieksze remizy sa w Twojej miejscowosci. Wiec jesli chodzi o lans to masz znacznie wieksze pole do popisu :)

    Nowe darki 20cali plus opony sredniej klasy to kwota ok. 5000zl. Wydales wiecej na swoje kola? - zapewne ori 16 cali na kartoflu ?

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    11
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa
    Ale nie sraj ogniem synu. Moja skrzynia ma się nad wyraz doskonale i jeszcze dłuuuugo jej aby skończyła w krainie wiecznych autostrad czyli tam skąd chłopaki spod Radomia przyciągają wasze rodzyny, diamenty kolekcjonerskie i smaczki z przebiegami jedynie słusznymi dla polacza. Tak się c***owo złożyło że moje JEDNO koło jest warte mniej więcej tyle co 3szt twoich chińczyków, odlewanych grawitacyjnie z mało czystego amelinium o kruchodści muffinki z McDonald'sa.

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Dawaj foty spejson...

    Nie sadze zebysmy sie dogadali w temacie rolek wiec proponuje zakonczyc ot.
    Niech kazdy jezdzi na czym chce.

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    11
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa
    Jak znajdziesz w sobie deko samozaparcia to odszukasz w necie. Na te forum nic nigdy nie wstawie, w sumie wchodzę tutaj tylko dla poprawy humoru lub gdy jestem najebany aby szybko otrzeźwieć.

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    ......bah!
    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 06-08-2015 o 01:48
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #48
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Niestety elvis nie wspominany chińskich felg tylko ciebie i to właśnie z tego powodu mamy polewke.

    Na koniec chciałem powiedzieć,znów się znizylem do twojego poziomu....ehh a co do mojej e32 musze cie zmartwiec ale jest to jeden z kilku egzemplarzy tego forum które jest wolne od rdzy. Tak że daruj sobie te wypociny bo z tego co pamiętam za swojego kondona dałeś tyle co ja za te chińskie felgi hehhe a teraz mało się z tym pasciem nie zesrasz

    A jeśli chcesz bardzo się za coś zamieniać bo nie masz na nowe opony to mogę dać ci stare drzwi które nadają się na złom podobnie jak "biała wywloka"
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 06-08-2015 o 06:06

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Hen
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    187
    BMW
    728i E38
    Skąd
    Duchnów/WOT
    Ja wypowiem się na temat felg, bo chyba od tego jest ten temat?

    Miałem Dare Rs takie jak kolega Dzuda, przez 2 sezony. Raz miałem sytuacje jak strzeliła mi opona z tyłu przy ok 120km/h i żadnego dzwona, baaa nawet poślizgu czy innych nie pożądanych reakcji nie było.
    Felgi przód, jak zostały złożone, do samego końca jeździły bez ponownego wyważania czy nawet pompowania. Tył gumy zmieniałem ale to inna sprawa

    Żadnych skrzywień, podbić też nie miałem, a po równych trasach mało jeździłem. Kolega miał oryginalne BBS RS w e30, i co? pojeździł trochę i pękły mu dwa bębny. Wiele się słyszy o tym czy OZ futura, BBS Rs, czy inne 3tlg oryginały pękają bębny.

    Kupując e38 z miejsca szukałem Dare LM w 19" bądź 20". Ja osobiście mam zaufanie do tej marki i każdemu ją polecam. Jeżeli nie srasz kasą, a chcesz mieć ładne, i dobrze wykonane koło to śmiało bierz Dariusze i się nie przejmuj. Bo to twoja fura, twoje felgi.

  10. #50
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    To samo mial kumpel w ACS. Dwa razy spawal bębny a jeździ autem w ładna pogoda trzy razy w roku

Podobne wątki

  1. [Felgi]Felgi do E38/
    Przez Proyer w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-04-2012, 13:58
  2. [felgi] felgi 18 do E38
    Przez faraon w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 12:06
  3. [felgi] Felgi czy pasuja od E36 do E38
    Przez Derreg w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-05-2010, 17:47
  4. FELGI do e38
    Przez sennapowieka w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 07:52

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •