Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [ elektryka] podświetlenie panelu klimy oraz przełączników s

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych

    [ elektryka] podświetlenie panelu klimy oraz przełączników s

    Witam koledzy czy jest moze ktos kto naprawiał sobie podświetlenie panelu klimy a konkretnie pokreteł od ustawiania temp.?? oraz czy mozna wymienic żaróweczki w przyciskach tylnich do sterowania szybami ?? czekam na jakies sugestie

  2. #2

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    U siebie wymienialem zaroweczki w tylnych przyciskach szyb.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych

    ...

    a jakie zaróweczki kupiłes bo tam niesa chyba taki zwykłe i trzeba je wlutowywac??

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Po pierwsze, to drogi kolego zaakceptowałeś regulamin rejestrując się tu, więc musisz o sobie napisać w dziale " Przedstaw się..."
    Wówczas otrzymasz odpowiedzi i wszyscy będą odpisywać na Twoje tematy.

    a co do żarówek, to się nie spotkałem by je trzeba lutować.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Przyłączając się do postu, jakie to żarówki i gdzie je można dostać?

  7. #7
    Jest jeszcze jedna mozliwosc wyjecia panela klimy jesli sie ktos boi wyrywac przycisk od ogrzewania szyby tylnej.
    Nalezy wyjac radio i wlozyc dlon po lewej stronie w dol nad panel i palcem zwolnic zaczep- ten ktory na zdjeciach jest zwalniany srubokretem. Pojdzie lekko
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ewentualnie można też wyjąć cały środkowy słupek ("kredens"), ale z tym jest dużo roboty :>

    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    ...., jakie to żarówki i gdzie je można dostać?
    Spotkałem się dawniej przez przypadek, na niemieckim forum, że tam ktoś zastosował żarówke z oświetlenia choinkowego. Jaki to dało efekt - nie wiem, ale świeciło.

    Ogólnie to łatwiej jest po prostu wymienić płytkę sterowania - używka nie jest droga, nawet na allegro są. Cyba że ktoś woli się zmieścic w kosztach w 2-5pln, to same żarówki sobie wymieni....(no i satysfakcja z roboty zostanie)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    U mnie są żarówki lutowane. Do dostania w każdym lepszym sklepie motoryzacyjnym (ale tylko białe) oraz w sklepach elektronicznych kolorowe - tutaj uwaga - kupować te na 14 V a nie na 12 V.
    W aucie podczas jazdy jest 14 - dwunastki świecą bardzo mocno i bardzo szybko się przepalają.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    samo ostatnio wymienialem w panelu klimatyzacji. Z pokretel sa lutowane zarowki a z przyciskow lutowane diody - na dodatek szeregowo i gdy jedna nie dziala to te obok z trzech przyciskow rowniez. Na szczescie mialem uszkodzony panel z ktorego przelutowalem zarowke.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •