Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ pozostale] Witam, chciałem się przywitać i prosić o opinie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    2

    [ pozostale] Witam, chciałem się przywitać i prosić o opinie

    Witam wszystkich miłośników BMW :) . Obecnie jestem włascicielem bmw e36 ale w najbliżym czasie mam zamiar kupić bmw e38 , chodzi mi konkretnie o 740 . mam mozliwośc kupna takiego auta za 18 tys złotych wraz z gazem, wydaje sie ze auto w bardzo dobrym stanie, ogolnie bardzo czysto zachowane, własciciel który je posiada bardzo dba o swoje auto. Prosze mi powiedziec jakie najczęsciej mogą spotkać mnie kłopoty z tym autem. Gaz który jest w tym aucie wiem że jest sekwencja ale jakiej firmy tego nie wiem, ogolnie pełen wypad (navi, PDC, klimatronic) .czego powienienem sie wystrzegać i na co głownie zwrócić uwage. jak tylko stane sie szczęśliwym posiadaczem tego, bądz innego e38 odrazu umieszcze zdjęcia. pozdrawiam

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Za 18 tysi to jak na mój rozum to mało jak za nominał w full wypasie ,ale mogę się mylić ... A pewnie to 94,95 rok...

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    witam i pozdrawiam :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    troszke racja bo pieniądze skromne i uważaj czy to przyadkiem nie 4.0 w manualu na rejestracji ZBIX ... bo ona miała już konkretne przejścia :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    2
    dzieki wielkie za odpowiedzi, jestem tu nowy i będę wszystkiego się uczył powoli.
    Nie jest to ta rejestracja na szczescie , auto naprawde w ładnym stanie, czarne, na orginalnych felgach bmw (gwiazda) , tak jest to bodajże rok 95 , chodzi mi tylko o wersje 740 bo lubie predkość a silnik 2.8 lub 3.0 to do tak wielkiego auta wydaje mi sie za mały :/. Jak tylko dozbieram pieniądze i stane sie włascicielem odrazu umieszcze zdjęcia (jesli bede umiał ) :)

  6. #6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •