Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] pojemnosc chlodnicy w E38 ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    219
    BMW
    e
    Skąd
    wschód

    [mechanika] pojemnosc chlodnicy w E38 ?

    witam,mam pytanie interesuje mnie ile litrow plynu miesci sie w ukladzie chlodzacym w 730 i v8 e-38 ? mam problem z kolankiem , troche plynu ucieka , jutro mam zamiar to robic i stad moje pytanie i czy jest a jak jest to gdzie korek do odpowietrzenia ukladu chlodzenia pozdrawim Wojtek
    siedem.cztery.zero.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    korek do odpowietrzania jest zaraz obok korku do wlewania ;-) a wchodzi bodajrze 14l ;-) przynajmniej do 4.0

  3. #3
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    13 do całego układu a do samej chłodnicy kolega pyta...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    Re: pojemnosc chlodnicy w E38 ?

    Cytat Zamieszczone przez siedemtrzyzero
    ile litrow plynu miesci sie w ukladzie chlodzacym w 730

  5. #5
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    hehehh a temat :

    [mechanika] pojemnosc chlodnicy w E38 ?

    sorka przeczytalem temat :)

  6. #6
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Pytaj kolegów z "WAWY", bo ostatono doprawili chłodnice przy wymianie pompy wody i wymieniali na nową, więc wiedzą ile plynu tam wchodzi. :D

  7. #7
    Arek doprawiliśmy moją chłodnicę bo widocznie wszycy którzy tam byłi gów** wiedzą o wymianie chłodnic i wogóle o mechanice to mają zero pojęcia. Poza tym skoro ta wiedza w Wawie jest taka zerowa to nie wiemy też ile płynu jest w chłodnicy. Ale pare litrów to tam weszło ;D ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #8
    Otwórz link wpisz vin i wszystko jasne będzie http://www.e34.de/vin/index.php ;D ;D ;D ;D
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez siedemtrzyzero
    witam,mam pytanie interesuje mnie ile litrow plynu miesci sie w ukladzie chlodzacym w 730 i v8 e-38 ? mam problem z kolankiem , troche plynu ucieka , jutro mam zamiar to robic i stad moje pytanie i czy jest a jak jest to gdzie korek do odpowietrzenia ukladu chlodzenia pozdrawim Wojtek
    Wg ETK do takiej wersji wchodzi 12,5 litra płynu (cały obieg).

    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    Pytaj kolegów z "WAWY", bo ostatono doprawili chłodnice przy wymianie pompy wody i wymieniali na nową, więc wiedzą ile plynu tam wchodzi. :D
    Kolega ArekLand ma 100% racji, jak nie wiesz, zapytaj od razu ludzi z Warszawy. Niektórzy ludkowie z Wielkopolski i tak Cię do nas przekierują ;)

    Na wszelki wypadek, kolego z krainy "pyrów", podaję również ilość płynu, jaka mieści się w aucie o konfiguracji takiej jak u Ciebie: otóż w zależności, czy masz klimę automatyczną czy manualną, musisz przy wymianie przygotować 11,2 lub 11 litrów cieczy (najlepiej niezamarzającej). Kwestii odpowietrzania nie będę poruszał, bo w tej materii jesteś specjalistą (liczę, że opis odpowietrzenia Twojego autorstwa pojawi się w tym wątku, aby koledzy z WAWY nie uwalili kolejnej chłodnicy). :medit:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •