Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Buddy - w poszukiwaniu serii 7 jako pierwszego BMW

  1. #31
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Dzuda idąc tym tropem to e30,e34 też

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    47
    BMW
    E65 750i
    Skąd
    GR / DZG

    Post

    Kupiłem E38 z linku, który podsyłałem za 17k. Dziękuję za wszystkie konstruktywne wypowiedzi po raz enty. Przez pierwszą godzinę jazdy nie mogłem dodać dwa plus dwa i byłem pełen mieszanych uczuć ale gdy ten czas minął to od razu uśmiech na twarzy.

    Test monety 2 złotowej robi wrażenie :P

    Dzisiaj zamawiam tylko zmieniarkę z allegro za 61zł z przesyłką bo w mojej laser się zbuntował.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    O co chodzi z tymi mieszanymi uczuciami??? Rozwiń myśl....

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    47
    BMW
    E65 750i
    Skąd
    GR / DZG
    Podczas jazdy próbnej oraz pierwszej godziny jazdy do domu nie dotarło do mnie co kupiłem. Jednak nie w tym sensie, że nie wiem czym się poruszam tylko wpadłem w nową markę, z którą tylko szczątkowo miałem do czynienia, a teraz wsiadłem do luksusowego modelu z wyjątkowym silnikiem i nie wiedziałem czego się spodziewać ani co będzie za chwilę. Po godzinie jazdy gdy już oswoiłem się z wnętrzem, urządzeniami i ich używaniem, pojawił się uśmiech na twarzy. Poczułem się jak u siebie. Idąc tym tropem ten samochód cały jest wyjątkowy. Po mieście poruszam się rzadko ale już po kilku dniach zacząłem się mniej denerwować za kółkiem i przejmować się innymi uczestnikami ruchu. Toczę się spokojnie, czasem nacisnę więcej gazu i wszystko wydaje się bardzo relaksujące w tym samochodzie. Na dziś dzień jestem bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczony tylko jednak przy siódemce nie ma takiej tylko dziecinnej egzaltacji, bardziej duma. Jest to coś :)

    Aktualnie wsadziłem zmieniarkę, dzisiaj spróbuję uruchomić nawigację. Od paru dni staram się uruchomić telefon ale po zabawie ze zmieniarką na razie nie mam ochoty rozbierać tego zbiorowiska komputerów z tyłu by wsadzić kartę SIM bezpośrednio w moduł.

    Jest kilka rzeczy do zrobienia ale powoli, stopniowo, a na końcu będzie 'lala" :)

    Dodatkowo dzisiaj zaczynam szukać głośników w tylną półkę (DSP). Znalazłem Mid Bass Boschmana (firma nie powala ale to na razie jedyne jakie znalazłem, które w teroii mają zakres od 50Hz) na 57mm głebokość i 130mm szerokość ale muszę zdjąć oryginalne by zobaczyć czy się zmieszczą.

    Te brzmią rozsądniej:
    http://allegro.pl/glosniki-bmw-e30-e...503531464.html

    Nie wiem czy pułap 80Hz nie będzie za wysoko mimo, że DSP ma taką najniższą w Equalizerze.

    No i jest lipa z poszukiwaniami bo głośniki muszą być 8Ohm :(
    Ostatnio edytowane przez Buddy ; 16-07-2015 o 12:24

Podobne wątki

  1. BMW serii 1
    Przez darkman w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-07-2011, 22:46
  2. nasze bmw jako sluzbowe
    Przez rodzinabmw w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 10:08
  3. BMW jako marka na 1 miejscu :)
    Przez ADASIO w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 16:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •