Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Najdziwniejsze ogłoszenia

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post Najdziwniejsze ogłoszenia

    Witam


    proszę wrzucajcie tu wszelkiej maści ogłoszenia
    - śmieszne
    - straszne
    - żałosne
    - od analfabetów
    - od psychopatów
    - od grabarzy
    - od gangsterów itd itp

    Zacznę może od tego, zakwalifikował bym je jako analfabeta z żyłką gangstera ale z nutką psychopaty:



    http://dabrowa-gornicza.lento.pl/pik...a,2613914.html
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Adasio, gimbaza zajechalo fest ;)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez joka Zobacz posta
    Gdzies zgubilem link do twojego ogloszenia kolego ktore kiedys bylo, wiec wrzuce go tutaj bo kwalifikuje sie do kategorii zalosne, smieszne i od (pseudo)gangstera. Specjalnie poszukam kopie i wrzuce. Na szczescie google przechowuje kopie stron sprzed kilku lat wiec znajdzie sie. Gosc ktoremu wydaje sie ze ma najlepsze cudo na swiecie bo jezdzi stara beemka, ktora w dodatku wycenil jakby ze zlota byla. Zerknij na ulice - niemal 8/10 aut jest wiecej warte niz to co masz, byle kilkuletnia toyota yaris, czy jakies renault megane, seat czy inny kompakt. Swiat sie zmienil.

    Sa rozni ludzie, w roznym wieku, z roznym charakterem, wyksztalceniem i oczekiwaniami od zycia. Niedlugo juz nic nie bedzie sie dalo sprzedac na allegro bo zawistnicy wszytko obrzuca blotem. Nie wiem czemu ma sluzyc ten temat: chcesz sie dowartosciowac? bo jesli tylko posmiac to spojrz w lustro, bedzie szybciej i bez klepania postow.

    HA HA HA

    wrzucaj wrzucaj śmiało :)

    tam nic śmiesznego ani żałosnego nie było więc możesz sobie wrzucić a że ciebie bolała cena to ch.. mnie to już interesuje :)


    Ale jak ktoś nie umie sklecić 3 zdań w ogłoszeniu i robi w nim 30 błędów a w dodatku pisze pierdoły to uważam że jest to śmieszne, żałosne i chce takie ogłoszenia zobaczyć

    Że Tobie to nie pasuje to nie mój kłopot, nie chcesz nie czytaj i tyle w temacie

    Temat jest w dziale ogólne więc mogę sobie pisać co chce a ogłoszeń od analfabetów jest dużo więc temat będzie się rozwijał na bank - choćby przeze mnie bo będę wrzucał to co jakiś czas ogłoszenia takie jak to wyżej i co mi zrobisz? zabronisz mi?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Post

    Ja powaznei od dłuższego czasu myśłe aby zaczać pisać bloga ale nie o ogłoszeniach ale o klientach którzy mi wydzwaniają. Chamstwo i głupota na pożądku dziennym. Niestety, ale wielu naczytało się na forach głupot :)

    A Adasio hmm nie wiem czy to śmieszne czy bardziej żałośne jak ludzie w jednym zdaniu robią więcej błedów niż słów. Gramatyka i ortografia u BARDZO wielu poszła w las :( Patrząc na to wszystko, poznając różnych klientów nie dziwie się że w tym kraju mamy jak mamy. Nie lubie oceniać nikogo po stanie portfela, różnie bywa i są wyjątki ! Ale w większości nie dziwie się, że niektórzy są biedni - bo po prostu są głupi. W ludziach pełno jest nenawiści i agresji. Itd itp.
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 23-06-2015 o 12:17

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Czyli co? Błędy językowe, stylistyczne, czy też gramatyczne oznaczają głupotę, a co za tym idzie brak pieniędzy? Jeśli tak to miało zabrzmieć, to wstań na krześle i powiedz to wszystkim, którzy ukończyli studia. Wszak im kasiory brakować nie powinno. Niestety wykształcenie, inteligencja, a smykałka do zarabiania pieniędzy, to całkiem różne rzeczy. Jak nazwiesz osobę, która nie ukończyła nic powyżej szkoły rolniczej, zbyt inteligentny również nie jest, a zarabiać potrafi? Są też ludzie z drugiego bieguna. Wykształceni, średnio inteligentni i bez kasy. Nie ma co szufladkować. Mój były szef ma kasy jak lodu, a jak otrzymywałem wiadomości e-mail od niego to nie raz, nie dwa znajdowały się w nich ładne kwiatki. No, ale kierownikiem jest? Jest. Firmę transportową ma? Ma. Skończył prawo? Tak. Po prostu lebski gość. Kto by się tam "literówkami" przejmował jak co miesiąc ponad 30k wpływa na konto :)

    Ogólnie temat IMO bez sensu, bo pewnie jest wiele ogłoszeń, w których ludzie robią sobie jaja - lekko pisząc :)
    Poza tym, bądźmy szczerzy. Każde ogłoszenie od handlarza można w ten dział spokojnie wkleić...
    Ostatnio edytowane przez IceMan11 ; 25-06-2015 o 22:45

Podobne wątki

  1. Niezależna recenzja ogłoszenia...
    Przez michal_5000 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 15:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •