Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zniknęła zmieniarka cd

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    51
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Kraków/Krzeszowice

    Post

    Ja miałem ale troszkę inny "problem" bo cały czas była "widziana". Nie czytała tylko płytek

    Ja bym podpowiedział abyś ją wyciągnął na stół, rozkręcił bo to 5 minut roboty. Sam tak robiłem i wyczyszczenie soczewki lasera płynem do obiektywów moja "usterkę" załatwiło.
    U Ciebie będzie coś innego ale jak ją na stole oglądniesz to może coś wypatrzysz.
    Może obluzowany kabelek, może brud w trybikach czy jakiś ułamany plasticzek, zacięcie magazynka (może też z brudu) bo wyciągnąć go nie możesz itp itd
    Może w tym tkwi problem?
    Poczyścisz, odblokujesz - może zatrybi

    Najpierw to wykluczyć mechaniczną usterkę/zacięcie bo to najszybsze i najłatwiejsze. Od czegoś trzeba zacząć to bo wróżenie z fusów bez testów
    Później przyjdzie czas na elektryków/elektroników jak się nie uda

    Zawsze można podmiankę zrobić - używane zmieniarki to nie jakiś masakryczny wydatek.
    Ostatnio edytowane przez macheck ; 16-06-2015 o 21:12

  2. #2
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    [QUOTE=macheck;482387]Ja miałem ale troszkę inny "problem" bo cały czas była "widziana". Nie czytała tylko płytek

    Ja bym podpowiedział abyś ją wyciągnął na stół, rozkręcił bo to 5 minut roboty. Sam tak robiłem i wyczyszczenie soczewki lasera płynem do obiektywów moja "usterkę" załatwiło.
    U Ciebie będzie coś innego ale jak ją na stole oglądniesz to może coś wypatrzysz.
    Może obluzowany kabelek, może brud w trybikach czy jakiś ułamany plasticzek, zacięcie magazynka (może też z brudu) bo wyciągnąć go nie możesz itp itd
    Może w tym tkwi problem?
    Poczyścisz, odblokujesz - może zatrybi

    Zawsze można podmiankę zrobić - używane zmieniarki to nie jakiś masakryczny wydatek.[/QUOT








    jeżeli problem tkwi w zmieniarce to pół biedy gorzej jak problem jest w sterowaniu (a tak w ogóle to co nią steruje przy systemie dsp)

Podobne wątki

  1. Zniknęła moja galeria na forum :(
    Przez Johnny_Bravo w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-01-2017, 16:28
  2. [audio/video] Zmieniarka
    Przez Tommy w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-08-2013, 15:21
  3. Zmieniarka
    Przez Pietrek w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-10-2009, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •