Witam, witam wszystkich jeszcze raz.
Proszę o pomoc w zakupie 7mki, oglądałem to auto : http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6y3A49.html
Ogólnie stan bardzo dobry, jak na ten wiek nie ma się do czego doczepić, silnik super pracuje, przyspiesza rewelacyjnie, skrzynia bez zastrzeżeń, wnętrze niezniszczone, wyposażenie także ok.
Zastanawia mnie inny fakt, sprzedający posiada komplet dokumentów do tego auta, sprowadzone z Belgii, jest wydruk z ostatniego CARR-PASSu oraz historia od 99 roku. Książka serwisowa zgadza się z powyższym. Natomiast samochód ma taką ciekawostkę : numer VIN WBAGJ6160DH19640 jest przebity (przekreślony) na kielichu i nabity nowy WBAGJ61060DH19646. Jest do tego dokument (po belgijsku) z logo BMW mówiący o przebiciu numerów. Tabliczka jest na ten "nowy" numer, tak samo jak wszystkie przeglądy techniczne i książka serwisowa. Wszystkie dekodery VIN potwierdzają że ten obecny to właśnie to auto, zgadza się kolor, wersja i wyposażenie.
Auto jest naprawdę ładne i zadbane, gdyby nie powyższe to kupiłbym go od razu. Oglądałem już kilka i wszystkim poprzednim daleko było do stanu i wyposażenia tego egzemplarza.
Co sądzicie w tej kwestii?
pozdrawiam,
Sebastian