Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 233 z 233

Wątek: Nowa 7 G11

Początkujący Użytkownik
    BMW
    E65 745d
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Heh te dywagacje i porównywanie motoryzacji obecnej z tą sprzed dekady jest bez sensu zupełnie. Wszystko się zmienia, Swiat się zmienia, a motoryzacja ma tkwić w miejscu? No proszę Was. Zastanówcie się, którego potencjalnego klienta (w obecnym czasie) wchodzącego do salonu, interesuje co się stanie z tym samochodem za 10 lat? Czasy kiedy kupiony nowy samochód stawał się członkiem rodziny którego dorośnięty syn przejmował, dawno mineły. Kto chce dłużej zatrzymać samochód, przedłuża gwarancje i śpi spokojnie. Producentów interesują wyłącznie klienci pukający do salonów, bo to oni płacą gruby hajs za ich produkty. Dostają więc ofertę dla nich atrakcyjną a ci w lwiej części chcą nowoczesny samochód na maks 5-7 lat.
    I to jest dołujace ale nic się na to nie poradzi-fatycznie dywagacje nic nie zmienia-mozemy sobie co najwyżej ponarzekać i tyle...chyba zaczne się dostosowywać do "nowego świata" i będe operował pacjentom kręgosłup tak,żeby starczyło na dwa lata,a przy wykupie odpowiedniej gwarancji serwisowej na 4-5 ...:))))

Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    A ja mam to w......
    Wiecie gdzie
    Cieszę się że mam swoją e38.Dbam o nią, cieszę jazdą.Kupiona była z założeniem jako weekendówka.
    Niektórzy z was z E32 , jeszcze inni z E65 i F 01.Na co dzień mam X3 2006 r (plastik )
    Kiedyś i tak nie ma wyjścia, trzeba coś będzie kupić. A co ?Życie pokaże. Byle nie coś co generuje dźwięk silnika z głośników

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Początkujący Użytkownik
    BMW
    E65 745d
    najgorsze jest to ,że za pare lat nie bardzo bedzie już czym jeżdzic używanym bo fury po 5-6 latach beda same ulegać biodegradacji.Owszem pozostaje wziąć nowke w lisingu,ale czy my-pasjonaci motoryzacji-przywiązujący dużą wagę do niuansów,wykonania etc etc.bedziemy z takiego rozwiazania zadowoleni? płacenia kupy kasy ratalnie -za posiadanie jakiegoś tandetnego plastiku? raczej wiekszosc z nas ten temat odpusci-oczywiscie kupi nówke bo wyjscia nie bedzie ale juz innej marki i tańszą.Chyba ostatni gwizdek na zakup prawdziwych aut w dobrym stanie-zaraz kazdy bedzie trzymał swoje zadbane furki pod kocem a ewentualne oferty sprzedaży będą miały horendalne ceny.