Pokaż wyniki od 1 do 10 z 305

Wątek: Nowa 7 G11

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    23
    BMW
    E65 745d
    Skąd
    Piotrków
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Tommo X2. Niektórzy tego nie zrozumieją więc nie ma sensu tracić czas i nerwy.
    Ale kto się denerwuje-jest zwykła dyskusja jakich wiele-ludzie myślący powinni dyskutować -jak wszyscy bedziemy mieli jeden kierunek i trend to stanie się niebezpieczne i chore. Ja stety/niestety naleze do tych co nie rozumieją współczesnego kierunku "postępu" motoryzacji -jak widać nie jestem odosobnionym ;jakims patologicznym przypadkiem,bo wiecej osób podziela pogląd ,że obecny kierunek jest bardzo bardzo daleki od OK....Chciałbym ,żeby dzisiejsze nowe auta były jak kiedys e32,e38,w140 -projektowane na conajmniej 30 lat użytkowania i wiecej...wtedy nawet mógłbym się pokusić o nówke a tak na cholere mi nówka ,warta sterte hajsu jak po 4-5 latach bedzie stała non stop w aso ,ktore dodatkowo bedzie mnie doić jak dojną krowę?dla mnie to nie jest OK i raczej nie pogodze się ze stylem :biore w lising czy w wypożyczke na 3 lata i mam wszystko gdzieś,bo jaka to moja fura? to fura banku czy firmy lisingowej-po co mam o nia dbać?

    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    Ależ to proste i doskonale to rozumiemy ale nie wmawiajmy sobie że lepszej jakości słupki środkowe podniosą w odczuwalny sposób masę auta które i tak waży 2-2,3 tony. Bo to jest kilka kilogramów. Postęp jest fajny jak pisałem nowe automaty i silniki są ok. Ale wnętrza są słabe i niedługo podobne materiały jak nie lepsze będą w nowym superb jak w 5er czy 7er które są sporo droższe.

    akurat w tym przypadku sprawa jest oczywista-słabsze wnetrze-materiały -same korzysci dla producenta-w zasadzie genialne korzysci: 1. ciecie kosztów(pewnie conajmniej z 70% w stosunku jakby mieli użyc podobnej jakosci jak przy e38..) 2. szybsza awaryjnosc poszczególnych "dupereli" -to sie ułamie;tam się ukruszy a gdzie indziej wytrze i trzeba wymienic wiec biznes sie kręci 3. szybsze wyraźne zuzycie wnętrza -przypomina włascicielowi ,że auto robi się już "stare i niemodne".Teraz era cyfrowa- rzeczy trzeba wymieniac bardzo szybko żeby nadazyc za narzuconym tempem rozwoju. Ogólnie Miro tez ma racje ,że szkoda tracic czasu na dłuższe dyskusje-sprawy zaszły nieodwracalnie i prawda jest taka ,że teraz wszystko bedzie projektowane pod okreslony okres przydatnosci-potem utylizacja i Ci ,którzy sie z tym nie zgadzaja niech kupują ostatnie prawdziwe auta w dobrym stanie i się nimi cieszą jak najdłużej póki mogą...bo za kilka lat cos pewnie wymysla żebysmy sie ich pozbyli-jakies horendalne ubezpieczenia,przestana produkować częsci zamienne,albo wprowadza prawo ,że żadne auto z normą ponizej euro 25 nie przejdzie przegladu i finito...zostanie nam brać lizingi na bmw z silnikiem r2 i ośmioma turbinami-olej bedzie w silniku niewymienny-po prostu co 30 tys na przegladzie w aso-wymienia cały silnik z osprzetem (pierwsza wymiana gratis)...
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 20-09-2018 o 08:22

Podobne wątki

  1. Nowe 7er G11 - premiera jesien 2015
    Przez szatann w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 11:52
  2. Nowa B7
    Przez x-factor w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 21:45
  3. Nowa wersja
    Przez erni782 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •