Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 305

Wątek: Nowa 7 G11

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    To i tak nie zmienia faktu, że dla mnie zwykłego zjadacza chleba, nie chciałbym z tym silnikiem :)

  2. #82
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    43
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    śląskie
    Co by było fajnego w posiadaniu takiego auta jak by każdy jak to nazwałeś "zjadacz chleba" mógł jeździć 7-ką. Nie są to auta dla wszystkich i niech tak zostanie, w końcu to marka premium i model premium , tu nie może byc tanio.

  3. #83
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez cichyy Zobacz posta
    Co by było fajnego w posiadaniu takiego auta jak by każdy jak to nazwałeś "zjadacz chleba" mógł jeździć 7-ką. Nie są to auta dla wszystkich i niech tak zostanie, w końcu to marka premium i model premium , tu nie może byc tanio.

    OK, ale niech DROGO = DOBRZE


    A w przypadku serii F jest - DROGO - Przeciętnie



    Ale myślę że w przypadku serii G będzie lepiej - choć i tak dowiemy się o tym za jakieś +/_ 2 lata
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #84
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Ja pisałem pod kątem auta wiekowego, tak z 10 lat? tak jak większość użytkowników e38 którzy kupowali już wiekowe auta. I kupili i jeżdżą i jest dobrze. A nie są majętnie bogaci bo kupiliby nowsze. Tak więc ciekawe jak G za 10-15 lat będzie wyglądać i/czy jeździć.

  5. #85
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    Ja pisałem pod kątem auta wiekowego, tak z 10 lat? tak jak większość użytkowników e38 którzy kupowali już wiekowe auta. I kupili i jeżdżą i jest dobrze. A nie są majętnie bogaci bo kupiliby nowsze. Tak więc ciekawe jak G za 10-15 lat będzie wyglądać i/czy jeździć.
    myślę że nie będzie jakości e38 czy e32 , ale zobaczymy , nigdy nie ma pewności ile auto pojeździ ale nie oszukujmy się nie są to auta które mają służyć długo , wiernie i bezawaryjnie ....

  6. #86
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    może nie o bmw ale bardziej w temacie: wypowiedź właściciela Audi z 3.0 TSFI
    Ten silnik to DNO!!!! Mam takie auto kupione w 2011r zaraz po premierze modelu Avant (obecnie 4 letni samochód) po 2 latach (zaraz po zakończeniu gwarancji) poszły czujniki we wspaniałej skrzyni DSG - naprawa 4 800 PLN po kolejnych 6-ciu miesiącach awaria silnika (wymiana uszczelek i czegoś tam jeszcze) - koszt 3 000 PLN po kolejnych 6-ciu miesiącach awaria chłodnicy - koszt 2 800PLN, dodatkowo co 3 miesiące uzupełnianie minimum 3 litrów oleju a całkowity przebieg auta to 60 000 km przez 4 lata - WSZYSTKIE SILNIKI AUDI SĄ DOBRE ALE NA GWARANCJI A DALEJ TO WOREK BEZ DNA - STANOWCZO ODRADZAM TAKI ZAKUP!!!!!!!!!

  7. #87
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Przynajmniej oleju nie trzeba wymieniać , bo co chwile dolewa sie świeży :D

  8. #88
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Nie przesadzajmy z tą bezawaryjąscią E32 czy E38 - bardzo Was proszę. To też sie sypie, też wiele rzeczy pada tylko plus jest taki że dzisiaj można to stosunkowo (w porównaniu do nowszych modeli) tanio naprawić i tyle.

    Wiem, że nowe modele mają "wgrane" awarie i jest to wielkie skurwysyństwo, ale nie wpadajmy w obłęd i nie chwalmy pod niebiosa starszych modeli.

  9. #89
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Nie przesadzajmy z tą bezawaryjąscią E32 czy E38 - bardzo Was proszę. To też sie sypie, też wiele rzeczy pada tylko plus jest taki że dzisiaj można to stosunkowo (w porównaniu do nowszych modeli) tanio naprawić i tyle.

    Wiem, że nowe modele mają "wgrane" awarie i jest to wielkie skurwysyństwo, ale nie wpadajmy w obłęd i nie chwalmy pod niebiosa starszych modeli.
    Nowsze modele psują się z racji większego skomplikowania i dlatego, że mają się psuć.
    Starsze modele głównie z powodu wieku i zużycia.
    Pytanie co gorsze.

    Na pewno układy napędowe w starszych modelach są dla nas prostsze w konstrukcji. Za to nowsze modele mają więcej biegów(e38 maks 5 w automacie, E65 6 biegów, F01 6 i 8 biegów), do tego skrzynie biegi zmieniają szybciej. Silniki z reguły palą mniej. Rozwiązań technicznych też więcej w nowszych modelach. Więc należy sobie odpowiedzieć czego oczekujemy
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #90
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Jestem ciekaw co Rosjanie, Turkowie i Polacy zrobią z tymi elementami karbonowymi hue hue :)

Podobne wątki

  1. Nowe 7er G11 - premiera jesien 2015
    Przez szatann w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 11:52
  2. Nowa B7
    Przez x-factor w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 21:45
  3. Nowa wersja
    Przez erni782 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •