Strona 21 z 31 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 305

Wątek: Nowa 7 G11

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Panowie każdy ma inne podeście do sprawy jeden lubi iść do przodu i ma paracie na nowe a drugi nie. Ja osobiście spoglądam na e38 ale na nowsze modele się nie zamykam również obserwuje rynek nigdy nic nie wiadomo. Temat rzeka jeden woli białe drugi czarne .

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Jasne .
    Też bym chętnie przytulił nową furę.
    Jeśli jednak miałbym na dziś 200-300 to nie wiem czy zostałbym przy BMW.
    Poza tym mam w życiu ważniejsze cele niż spłacać auto które po wyjechali za próg salonu już traci %.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Nie chodzi może całkiem o proces projektowania bo tu masz rację , postęp technologiczny jest ogromny.
    Bardziej o jakość materiałów.


    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    A siedziałeś w najnowszym LS ? Jak nie to polecam, robi wrażenie.

  5. #5
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    A siedziałeś w najnowszym LS ? Jak nie to polecam, robi wrażenie.
    Zachar ostatnio wziął w obroty nowego LSa. O ile auto fajne, to jest tak jak Zdzira mówi: tu skrzypi, tam stuka, tu się nie trzyma dobrze.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    23
    BMW
    E65 745d
    Skąd
    Piotrków
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    A siedziałeś w najnowszym LS ? Jak nie to polecam, robi wrażenie.
    no tu się nie zgodze .Lex ,który da mnie był wyznacznikiem totalnie absurdalnej wrecz bezawaryjnosci upadł .Posiadam od 6 lat gs 300 (2007) -w aucie nie zepsuło sie totalnie nic...no sory zapiekł jeden tłoczek.Powiem tak: nie podoba mi sie ani jego wyglad,ani wnetrze.Jedynie po co trzymam to auto -pewnosc ze dzis wsiadam w niego-dojade wszedzie i zawsze wroce na kołach.Wymienie go kiedys na LSa z ostatnim wolnossacym v8 .Ten najnowszy nie ma juz v8 tylko v6 bi turbo -z zwnatrz wyglad jakiegos batmobila z lat 90 -w srodku kryształki swarowskiego swiecace sie na pierdylion kolorow....nie no ludzie -dla mnie to juz jest kres motoryzacji.Ten kto ma niech trzyma swoje e38 i e32 pod kocem i się cieszy ,że ma prawdziwe auto.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Cytat Zamieszczone przez greg belial Zobacz posta
    no tu się nie zgodze .Lex ,który da mnie był wyznacznikiem totalnie absurdalnej wrecz bezawaryjnosci upadł .Posiadam od 6 lat gs 300 (2007) -w aucie nie zepsuło sie totalnie nic...no sory zapiekł jeden tłoczek.Powiem tak: nie podoba mi sie ani jego wyglad,ani wnetrze.Jedynie po co trzymam to auto -pewnosc ze dzis wsiadam w niego-dojade wszedzie i zawsze wroce na kołach.Wymienie go kiedys na LSa z ostatnim wolnossacym v8 .Ten najnowszy nie ma juz v8 tylko v6 bi turbo -z zwnatrz wyglad jakiegos batmobila z lat 90 -w srodku kryształki swarowskiego swiecace sie na pierdylion kolorow....nie no ludzie -dla mnie to juz jest kres motoryzacji.
    Masz pełne prawo do tej opinii ale sorry, to są tylko twoje subiektywne odczucia dotyczące stylistyki wnętrza i nadwozia. Nie ma sensu o tym dyskutować bo to nie określa w żaden sposób wartości czy jakości tego samochodu.
    Silnik, no cóż, powinieneś się przyzwyczaić, bo niedługo w kosiarce do trawy znajdziesz ślimaka przy wydechu.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Masz pełne prawo do tej opinii ale sorry, to są tylko twoje subiektywne odczucia dotyczące stylistyki wnętrza i nadwozia. Nie ma sensu o tym dyskutować bo to nie określa w żaden sposób wartości czy jakości tego samochodu.
    Silnik, no cóż, powinieneś się przyzwyczaić, bo niedługo w kosiarce do trawy znajdziesz ślimaka przy wydechu.
    A to w kosiarkach nie ma adblue jeszcze 😯😁

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    23
    BMW
    E65 745d
    Skąd
    Piotrków
    spoko-wyglad rzecz gustu i jasna sprawa ,że to nie jest istotą rzeczy-mi sie mój gs mk3 tez średnio podoba a mega go lubie za to ze jest totalnie bezawaryjny-jesli nowe lexy z bi turbo i wtryskiem fsi beda równie trwałe-czapki z głów-choc mam czelność przypuszczac ,że bedzie to samo co z niemcami.Zastanawiajacy jest fakt ,że tamci juz w okolicach kryzysu 2007-2008 dzialali "eco" a japonce sie jeszcze dlugi czas uchowały na wolnossakach .Np takie infiniti QX/FX jeszcze do niedawna (na bank 2017) mialo jednostki v6 i v8 na wtrysku MPI bez turbo....i co? nikt sie do nich nie dopier....lał?dziwne prawda?

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jakość niestety spadła i to sporo

    puknijcie w śłupek środkowy w e32/38 a potem w e65/f01/g11 tragwedia echo że zęby leca i szybko skrzypi

    natomiast jest fajny rozwój bo mamy 8 biegowe automaty i mocne silniki z turbo ale kosztem ich śłabej żywotności

Podobne wątki

  1. Nowe 7er G11 - premiera jesien 2015
    Przez szatann w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 11:52
  2. Nowa B7
    Przez x-factor w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 21:45
  3. Nowa wersja
    Przez erni782 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •