Strona 20 z 31 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 305

Wątek: Nowa 7 G11

  1. #191
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Nie mieszajmy tematu klasyków z autami do codziennego użytku. Sam w bliżej nieokreślonej przyszłości chciałbym sobie sprawić jakieś E32, ale nie po to, żeby nim robić takie trasy, jakie robię bieżącym autem. W kwestii bezpieczeństwa myślę, że auta z premierą w 2018 roku mają lepsze systemy aktywnej i pasywnej ochrony pasażerów niż te modelowo 10 lat starsze. Poruszyłeś temat finansowania. Z tych systemów trzeba korzystać mądrze. Pamiętaj, że jest baaaaaaardzo dużo ludzi, którzy potrzebują auta, ale na motoryzacji się kompletnie nie znają. Jakie opony? Jaki olej? To tu są jakieś filtry do wymiany? Dla takich osób wymyślono najem długoterminowy. Mam takiego kolegę w pracy. Ma nowego Yarisa w hybrydzie i jest bardzo zadowolony z faktu, że nie musi się niczym przejmować. Każdemu wedle potrzeb.

    PS. "Współczesne niewolnictwo" - coraz więcej ludzi to zauważa ;)

  2. #192
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Pytanie kto jest większym niewolnikiem, osoby posiadające nasto lub kiludziesięcioletnie auta czy Ci co spłacają kredyt na nowe lub comiesięczny najem. Myślę, że Ci drudzy są wolniejsi. Mają nowe auto którym w ogóle nie muszą się przejmować. Jeżdżą i tylko tankują i myją :) Myślę, że do tego trzeba dorosnąć :)

  3. #193
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Pytanie kto jest większym niewolnikiem, osoby posiadające nasto lub kiludziesięcioletnie auta czy Ci co spłacają kredyt na nowe lub comiesięczny najem. Myślę, że Ci drudzy są wolniejsi. Mają nowe auto którym w ogóle nie muszą się przejmować. Jeżdżą i tylko tankują i myją :) Myślę, że do tego trzeba dorosnąć :)
    Tylko powiedzcie co będzie za kilka lat?
    Strach kupić takie auto.
    Ci co mają najem mają przegląd w d..ie.
    Płacą i to nie mało tzw pakiet serwisowy.
    Wymiana oleju co 30 tys. Filtr powietrza co 60 (VW).Spłacają dealerowi spadek wartości. Niech się martwi kolejny nabywca. Nowe auta oczywiście muszą być.
    Dla mnie zakupu nasto lub kilkudziesięcio letniego auta jest hobby.
    Niektórzy nie mają wyjścia. Ale to zupełnie inny temat.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  4. #194
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez maciej 750il Zobacz posta
    Tylko powiedzcie co będzie za kilka lat?
    Strach kupić takie auto.
    Ci co mają najem mają przegląd w d..ie.
    Płacą i to nie mało tzw pakiet serwisowy.
    Wymiana oleju co 30 tys. Filtr powietrza co 60 (VW).Spłacają dealerowi spadek wartości. Niech się martwi kolejny nabywca. Nowe auta oczywiście muszą być.
    Dla mnie zakupu nasto lub kilkudziesięcio letniego auta jest hobby.
    Niektórzy nie mają wyjścia. Ale to zupełnie inny temat.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ten rynek się kręci, ponieważ nie brakuje chętnych na zakup aut po najmie. Gdyby chętnych nie było, biznes by się nie dopiął, bo dealerzy byliby pozastawiani 2-3 letnimi autami, których nie mogą sprzedać dalej.

  5. #195
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    To zależy kto czym chce jeździć. Ja zwracam uwagę na to czym jeżdżę bo lubię auta. I z chęcią kupię nowe ale na nowe auto typu 550/750 mnie nie stać bo nie mam pół miliona. A na nowe typu 70-100 mnie stać ale nie chce bo te auta nie spełniają moich wymogów odnośnie auta. Także zależy co kto lubi bo drugi ma durnego Yaris ale za to rower za 30 tysięcy bo lubi rowery bo to dla mnie jest znowu niepojęte żeby tyle na głupi rower dać

  6. #196
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    To zależy kto czym chce jeździć. Ja zwracam uwagę na to czym jeżdżę bo lubię auta. I z chęcią kupię nowe ale na nowe auto typu 550/750 mnie nie stać bo nie mam pół miliona. A na nowe typu 70-100 mnie stać ale nie chce bo te auta nie spełniają moich wymogów odnośnie auta. Także zależy co kto lubi bo drugi ma durnego Yaris ale za to rower za 30 tysięcy bo lubi rowery bo to dla mnie jest znowu niepojęte żeby tyle na głupi rower dać
    Ale podobno jest róznica :) Mówię o mega drogich rowerach dla kolarzy :)
    Fakt, że też jestem skazany na używane za ok 100 tyś bo w tej kwocie mogę mieć Octavie hmm cóż chyba wole pakować kase w f01 ale różne miałem myśli szukając auta, uwierz mi :) Jedyne co może bym ogarnał to Superb ale to juz pod 200 tyś taka jakbym chciał. Za auto co by mi pasowało musiąłbym dać z 800 tyś po to aby drugiego dnia nie dostac za nią nawet 600 :)

  7. #197
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    23
    BMW
    E65 745d
    Skąd
    Piotrków
    to nie jest tak do konca "biore najem czy lising i mam wszystko w d..;teraz wiem ,że żyje-nie musze o nic dbac-przejmowac się autem,że mi sie cos zepsuje-super rozwiązanie" ...oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....Jak podał przykład Damned1 swojego kolegi...spoko przekonałeś mnie :mamy powiedzmy do czynienia z totalnym motoryzacyjnym ignorantem- nie odróżnia silnika od akumulatora-zarabia powiedzmy 10 koła miesiecznie i 1/10 czyli powiedzmy tysiaczek przeznacza na mozliwosc posiadania jakiejs popierdółki r3 ,o którą nie musi sie martwic byle jeździła-no ok-stać go na to +wygoda +narzedzie pracy =wszyscy są zadowoleni.Natomiast wsród pasjonatów motoryzacji ,ludzi dbajacych o swoje przedmioty,nijako przywiązujących się do nich (gdyby tak nie bylo -nikt z nas tu by nie rozmawiał na tym forum)- sytuacja jest troche inna...w sumie rozsadne rozwiazanie jak juz ktos chce sie pakowac w lisingi i wypozyczki to wziecie sobie w lizing jakies popierdólki do codziennej jazdy + auto kolekcjonerskie dla siebie na lata wolne od jakis zobowiazan i własne. Aldik napisał ,że wieksze niewolnictwo to posiadanie własnego starszego auta bo trzeba sie nim zajmowac...no tego to juz zupełnie nie rozumiem -przeciez to nasza pasja-jestem totalnym amatorem ale 95% napraw w swoich furach wykonuje sam i mam z tego niemałą satysfakcję.Jakbym uważał to za rodzaj "niewolnictwa" to robiłbym tak jak zajomy Damneda1 -wziałbym w lising jakas mazde 6 combi uniwersalna i tyle by mnie obchodzila motoryzacja-byle jezdzic w jakiejs tam wygodzie i niczym sie nie przejmowac...

  8. #198
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Ale fajne jest to, że dożyliśmy czasów, kiedy mamy pełny wybór ofert zależnie od oczekiwań. Ktoś potrzebuje szybko porządnej fury do jazdy a nie ma środków - bierze wynajem. Inny chce się związać miłością życia z klasykiem, kupuje e32 i dłubie w garażu. Każdy przypadek trzeba uszanować, bo nie wiadomo czy nas samych kiedyś nie będzie również dotyczyć.

  9. #199
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Cytat Zamieszczone przez greg belial Zobacz posta
    to nie jest tak do konca "biore najem czy lising i mam wszystko w d..;teraz wiem ,że żyje-nie musze o nic dbac-przejmowac się autem,że mi sie cos zepsuje-super rozwiązanie" ...oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....Jak podał przykład Damned1 swojego kolegi...spoko przekonałeś mnie :mamy powiedzmy do czynienia z totalnym motoryzacyjnym ignorantem- nie odróżnia silnika od akumulatora-zarabia powiedzmy 10 koła miesiecznie i 1/10 czyli powiedzmy tysiaczek przeznacza na mozliwosc posiadania jakiejs popierdółki r3 ,o którą nie musi sie martwic byle jeździła-no ok-stać go na to +wygoda +narzedzie pracy =wszyscy są zadowoleni.Natomiast wsród pasjonatów motoryzacji ,ludzi dbajacych o swoje przedmioty,nijako przywiązujących się do nich (gdyby tak nie bylo -nikt z nas tu by nie rozmawiał na tym forum)- sytuacja jest troche inna...w sumie rozsadne rozwiazanie jak juz ktos chce sie pakowac w lisingi i wypozyczki to wziecie sobie w lizing jakies popierdólki do codziennej jazdy + auto kolekcjonerskie dla siebie na lata wolne od jakis zobowiazan i własne. Aldik napisał ,że wieksze niewolnictwo to posiadanie własnego starszego auta bo trzeba sie nim zajmowac...no tego to juz zupełnie nie rozumiem -przeciez to nasza pasja-jestem totalnym amatorem ale 95% napraw w swoich furach wykonuje sam i mam z tego niemałą satysfakcję.Jakbym uważał to za rodzaj "niewolnictwa" to robiłbym tak jak zajomy Damneda1 -wziałbym w lising jakas mazde 6 combi uniwersalna i tyle by mnie obchodzila motoryzacja-byle jezdzic w jakiejs tam wygodzie i niczym sie nie przejmowac...
    Zgadzam się w 100 %.
    Chodzi o pasję.
    Gdyby nie ona to pierdzielę, jeżdżę jakimś dupowozem na co dzień. Pasja to nie niewolnictwo.
    Wczoraj dzwonię do kumpla z Bawaria Kat.
    Przyszedł klient kupić blendę rejestracji na Europę. Sprowadził e38 V8 z Japonii na handel. Kumpel mówił że po prostu niemożliwa. Nowa, nie było najmniejszych śladów zużycia .Gość chce za nią 100 tys.
    Wierzę że ją sprzeda. Zobaczcie na Mobile .jakie ceny wołają za E32, E 38.
    Damned napisał że nostalgia, w pewnym stopniu tak.Z małą różnicą. Kiedyś ludzie coś TWORZYLI dziś produkują. To tworzenie widać świetnie na przykładzie starszych modeli.
    Jak długo tworzono E38 albo Lexusa Ls.
    Dziś co trzy lata "nowy"model.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  10. #200
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Panowie każdy ma inne podeście do sprawy jeden lubi iść do przodu i ma paracie na nowe a drugi nie. Ja osobiście spoglądam na e38 ale na nowsze modele się nie zamykam również obserwuje rynek nigdy nic nie wiadomo. Temat rzeka jeden woli białe drugi czarne .

Podobne wątki

  1. Nowe 7er G11 - premiera jesien 2015
    Przez szatann w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 11:52
  2. Nowa B7
    Przez x-factor w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 21:45
  3. Nowa wersja
    Przez erni782 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •