Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Spontan nocą

  1. #11
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Wspaniała relacja zdjęciowa - jak zwykle zresztą. Te tworzywa po pewnym czasie pękają. U mnie właśnie pękł sam króciec, pospawałem i zobaczymy jak długo podziała. Muszę się szykować na wymianę chłodnicy i tutaj moje pytanie jakiej marki kupiłeś chłodnicę Damias? Oryginał czy może jakiś zamiennik?
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  2. #12
    Przycieliśmy nieco koszty i zamontowana została chłodnica Nissensa za około połowe ceny chłodnicy w ASO.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #13
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Oho.... ArekLand szuka haka... ;D ;D

    Ze względu na okoliczności zrezygnowaliśmy z powołania komisji śledczej do spraw przecieków.... :hah:
    Nie szukam "Haka", ale [glow=darkred:036ff1f5a5]uderz w stół a nożyce sie odezwą (Sylwekk), [/glow:036ff1f5a5] dziwię się jednak, że nie została powołana komisja śledcza, aby jej diagnoza ustrzegła innych przed takim "Rozsadzeniem" chłodnicy i uniknięciem kosztów chłodnicy. Powątpiewam w Waszą diagnoze- też wymieniałem termostat i zgodze się, że krótce kruszeją, ale tu ewidentnie rozsadziło chłodnice czyli było za wielkie ciśnienie w układzie a dlaczego ? Nie słyszałem jeszcze o takim przypadku ! Czy jest ktoś na Forum komu też rozsadziło chłodnice ?

  4. #14
    Mi to sie wydaje, że jeśli tylko by było za duże ciśnienie to raczej by nie wytrzymało osadzenie węża na kilku milimetrach krućca i wąż by po prostu spadł.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #15
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    ...a Ja z wiekszością kolegów w firmie jesteśmy przekonani, że metoda odpowietrzania zawiodła., ale to Nasze zdanie.

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Mi to sie wydaje, że jeśli tylko by było za duże ciśnienie to raczej by nie wytrzymało osadzenie węża na kilku milimetrach krućca i wąż by po prostu spadł.
    Chyba jednak trzeba bedzie powołać tą komisję śledczą
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    ......uderz w stół a nożyce sie odezwą (Sylwekk), dziwię się jednak, że nie została powołana komisja śledcza, aby jej diagnoza ustrzegła innych przed takim "Rozsadzeniem" chłodnicy i uniknięciem kosztów chłodnicy. Powątpiewam w Waszą diagnoze ......
    I na tym proponuję zakończyć temat na forum ogólnym, aby uniknąć zbędnej interwencji Admina bądź Moderatora. Jeśli masz jakieś wątpliwości, proponuję PW albo inne dostępne środki kontaktu. Tak się składa, że nie byłeś na miejscu, nie widziałeś i na nasze wspólne szczęście nie jesteś stroną w tej sprawie.

  8. #18
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Dzięki Serdeczne właśnie też myślałem nad tą firmą. ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Fotorelacja rewelka :D

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    98
    BMW
    brak...
    Skąd
    ja jestem
    Sylwuś pięknie to wszystko posklejałeś i stworzyłeś super relacje ze Spociku :)

    Ale jak by mogło być inaczej fakni ludzie, fajny spot to i fajna fotorelacja ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •