Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Xenon / zarnik

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1

    Post Xenon / zarnik

    Potrzebuje kupic zarowke/zarnik/xenon poniewaz przestal swiecic.. Podmienialem przetwornice itd i padlo na zarnik..
    Polecicie mi jakas aktualna aukcje z dobrym tanim zarnikiem? Barwa to 6000k

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BsijZabsij
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    508
    BMW
    E38 728i manual, ex e34 525tds
    Skąd
    Mazury

    Post

    Spokojnie kupuj najtańszego chińczyka z allegro :) Tylko kup 3 sztuki, bo zdarzają się felerne, które tylko błysną i od razu się przepalają, a po co dwa razy zamawiać. A jak już na początku zadziałają, to będą działać długo. Jeżdżę na takich odkąd mam to auto i nic się nie dzieje, świecą bardzo dobrze, kumpel w e46 już chyba 4 lata na nich jeździ i dalej świecą, nie ma sensu przepłacać ! O ile w przypadku ważnych podzespołów auta nigdy nie idę w taniość, tak jeśli chodzi o żarówki nie ma potrzeby kupować niczego droższego. I kup koniecznie NAJTAŃSZE, bo czy za 15 czy za 70 zł to jest dokładnie taka sama część. NP. http://allegro.pl/d2s-6000k-zarowka-...088763288.html
    Ostatnio edytowane przez BsijZabsij ; 04-06-2015 o 19:26
    Obecnie E38 728i 1995 manual, dunkelblau. Poprzednio E34 525tdsA 1992, granitsilber-metalic.
    Moje autko: http://7er.pl/showthread.php/33145-W...151#post395151

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    43
    BMW
    e38 728i 10`1998
    Skąd
    Lublin
    A ja się nie zgodzę. Kup coś markowego, bo różnice są znaczne jeśli chodzi o liczbę lumenów. Można sobie na YouTube obejrzeć różnice miedzy chinolem a np oryginałem Philipsa. A to właśnie ilość LM decyduje o jasności świateł.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Yacek
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    202
    BMW
    E38 730D 10/1999
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez BsijZabsij Zobacz posta
    Spokojnie kupuj najtańszego chińczyka z allegro :) Tylko kup 3 sztuki, bo zdarzają się felerne, które tylko błysną i od razu się przepalają, a po co dwa razy zamawiać. A jak już na początku zadziałają, to będą działać długo. Jeżdżę na takich odkąd mam to auto i nic się nie dzieje, świecą bardzo dobrze, kumpel w e46 już chyba 4 lata na nich jeździ i dalej świecą, nie ma sensu przepłacać ! O ile w przypadku ważnych podzespołów auta nigdy nie idę w taniość, tak jeśli chodzi o żarówki nie ma potrzeby kupować niczego droższego. I kup koniecznie NAJTAŃSZE, bo czy za 15 czy za 70 zł to jest dokładnie taka sama część. NP. http://allegro.pl/d2s-6000k-zarowka-...088763288.html
    gratuluje toku myslenia. tak kupujesz tez samochody ? wybierasz trzy najtansze oferty na allegro i zostawiasz ten najmniej schrupialy zostawiajac pozostale na wypadek jak sie ten pierwszy rozkraczy ?

    moja rada: w zaleznosci od budzetu kup GE, philipsa lub Osrama, najlepiej w sklepie niedaleko. GE sa bardzo przyzwoite. No i masz gwarancje. w razie czego zareklamujesz.
    E38 730D 10/1999 ORIENTBLAU Niestety nie jestem milionerem gazownikiem, jeżdżę dieslem...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Oki dzieki chlopaki za info, kupie jedna z tych trzech marek i zamontuje od razu pod sklepem zeby w razie czego od razu oddac.. :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1

    Post

    ja dodam ze tez mam załozone te za 15zł , kupiłem trzy i jedna mam na zapas a te dwie świeca juz dwa lata , i nic sie nie dzieje . ale wiadomo jak o z chinolami - zalezy jak sie trafi ;-)

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Raz kupiłem "pokemony",po odpalenu był pojedyńczy błysk.Szybko kupiłem osramy i jest spokój dwa lata.

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    tez nie raz zakładałem chinola i nie widze różnicy.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Zobaczymy co maja u mnie w sklepie jak ceny kosmos to poczekam i zamowie ze 3 chinole ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Możesz kupić u http://www.alltech24.pl/p565,zarnik-...ka-ksenon.html dokładnie chodzi o żarnik z linka i sklep. Jest to sklep usera z bmw5er.pl, a jeśli chodzi o te żarniki to parę osób z forum kupowało u niego i chwalili sobie. Jakby co z reklamacją tez nie powinno być problemu.

    PS nie mam w tym żadnego interesu, po prostu na 5er chwalili te żarniki.

Podobne wątki

  1. [elektryka] Jaki zarnik do bixenonu ??
    Przez Blokersik w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-04-2012, 00:08
  2. Xenon zmiana na dynamic xenon
    Przez olejus w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 21:32
  3. xenon
    Przez hrabia81 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 08:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •