Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Taka sytuacja z Policja

  1. #51
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Bardzo dobrze vramzes patologię trzeba tępić ,a w POLICJI szczegółnie.

  2. #52
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Bardzo dobrze vramzes patologię trzeba tępić ,a w POLICJI szczegółnie.
    dokładnie tak , nie jestem przeciwnikiem policji , raczej i nawet zwolennikiem i myśłę że powinni mieć prawa jak w USA , ale jak mówisz kolego patologię trzeba tępić , uważam jednak że cała sprawę załatwili nieprofesjonalnie , nietaktownie , beszczelnie i po cwaniacku , satysfakcjonującym mnie finałem sprawy będzie jeśli chociaż przełożony porozmawia z nimi na ten temat a oni żeby mieli w pamięci sytuacje i nauczkę na przyszłość , bo nie są bogami i powinni postępować profesjonalnie i taktownie jako stróże prawa a nie wolna amerykanka

  3. #53
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez vramzes Zobacz posta
    dokładnie tak , nie jestem przeciwnikiem policji , raczej i nawet zwolennikiem i myśłę że powinni mieć prawa jak w USA , ale jak mówisz kolego patologię trzeba tępić , uważam jednak że cała sprawę załatwili nieprofesjonalnie , nietaktownie , beszczelnie i po cwaniacku , satysfakcjonującym mnie finałem sprawy będzie jeśli chociaż przełożony porozmawia z nimi na ten temat a oni żeby mieli w pamięci sytuacje i nauczkę na przyszłość , bo nie są bogami i powinni postępować profesjonalnie i taktownie jako stróże prawa a nie wolna amerykanka
    Zgadzam się z Tobą absolutnie

  4. #54
    bialek
    Gość
    Właśnie o to chodzi, że jak dasz zbyt dużo uprawnień policji, to będzie dochodziło do patologii. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik Awatar janus
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    212
    BMW
    728 2000r + LPG
    Skąd
    WLKP
    Moim zdaniem na tej sytuacji najlepiej wyjdą prawnicy bo oni najwięcej kasy na tym zarobią (teraz to podejmują się każdej sprawy bo wszystko się wokół kasy kręci). Może i uda się anulować mandat jednak wątpię w to, obawiam się że po takiej akcji jaką planujesz możesz być za każdym razem kontrolowany książkowo i zgodnie z kodeksem wykroczeń a kodeks wykroczeń jest tak debilny, że można mandat dostać za najgłupsze rzeczy. Twój czas i twoje pieniądze.

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    Hey, vramzes, i jak tam ? Wiadomo już coś w tej sprawie ? Bo ciekawi mnie ten temat :D

  7. #57
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Czekam na decyzje sadu , byly zlozone dodatkowe wyjasnienia z mojej strony i ze strony policjantow , nie chce gdybac ale raczej napewno mandat bedzie " anulowany " co do panow policjantow nic jeszcze nie wiadomo , jedynie tyle ze byli bardzo zdziwieni calym tokiem przebiegu spraw zaistnialym po mojej wizycie u nich na komendzie

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    okey :D no to czekam dalej jak tam sprawa będzie się toczyć bo temat bardzo ciekawy a przypadki tego typu lub podobne zdarzają się wręcz nagminnie... Mojej znajomej powiedzieli, że ta kartka w dowodzie rej. (świadectwo polisy OC) z towarzystwa ubezpieczeniowego to nie jest, żaden dowód na posiadanie OC i że nie posiada ubezpieczenia na samochód w efekcie czego mandat 50 zł dostała ALE ! (tu będzie najlepsze) ten baran zgłosił ją jeszcze do "UFG" i przyszło pismo po 2 tygodniach, że musi zapłacić 3.5 tysiąca PLN czy jakoś koło tego, za poruszanie się samochodem bez ważnego OC... Normalnie jaja ;o ale na szczęście zwróciła się do UFG, żeby zweryfikowali jej historię i było w porządku, natomiast 50 zł nie odzyskała... ;/

    Dlatego bardzo mnie to ciekawi jak to dalej się potoczy :D

Podobne wątki

  1. ciekawa sytuacja :)
    Przez dealer25 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-07-2010, 10:00
  2. Włoska policja i BMW
    Przez -czarek- w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 17:21
  3. Postojówki niczym Policja...
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 18:30
  4. Dziwna sytuacja...
    Przez bmwe w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-03-2009, 18:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •