Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Taka sytuacja z Policja

  1. #21
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    rozebrali mu auto w ciągu paru godzin do gołej blachy i odjechali.

    Auto poszło na złom, rwali plastiki i łamali wszystko jak leciało.
    Coś wierzyć mi się nie chcę...

    Rozebrali i tak go zostawili?
    Łamali i nie było winnych?

    To nie jest dziki zachód/wschód.

  2. #22
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    Coś wierzyć mi się nie chcę...

    Rozebrali i tak go zostawili?
    Łamali i nie było winnych?

    To nie jest dziki zachód/wschód.
    Wszyscy Panowie byli w kominiarkach i nie można było określić sprawców, bo Policja nie mogła znaleźć notatki służbowej ze zdarzenia. Sprawa opierała się na poszlakach i zeznaniach świadków w tym również moich (sprawa działa się niedaleko ówczesnego miejsca pracy i wszyscy się zbiegliśmy).
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 25-05-2015 o 20:41
    pozdrawiam Bartek

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Mówisz Ramzes, że nie stać Cię na koszty sądowe itp. a stać Cię na taką walkę z psiarnią? Jak znam życie to czytają Twoje posty i już Ci szykują zabawę... Daj sobie spokój, taki kraj.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  4. #24
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    no cóż taki kraj :) że pracę policji można nagrywać , robić zdjęcia itp , moga mi uprzykrzyć życie ... bo mogą , ale przez ramie też będu musieli czasem spojrzeć , oczywiście wszystko w ramach prawa , poprostu a nóż staną na pasach , przejadą na czerwonym itd ...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Wydaje mi się, że mimo wszystko to oni mogą narobić więcej gnoju Tobie, niż Ty im. A jak chcesz potem żeby pół Twojej rodziny raz w tygodniu traciło dowód rejestracyjny za białą żarówkę w kierunku bocznym, albo żeby w przypadku gdy ktoś wyrządzi Tobie szkodę, a Ty zgłosisz ją na policję, zostanie ona niefortunnie zapomniana, ominięta itp... Odpuściłbym, poważnie.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  6. #26
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Daj sobie siana z tą sprawą, nie obraź się ale z tego co piszesz nie masz pojęcia jak temat ugryźć, widać że najpierw działasz potem myślisz, jak będziesz coś próbował po swojemu albo słuchał "forumowych rad" to źle na tym wyjdziesz. Podpisałeś mandat sprawa jest zamknięta. Jak chcesz dalej w to brnąć to powodzenia ...
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #27
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Kazde takie zachowanie tylko bedzie dzialac przeciwko nim , nie co gdybac , jesli sa tylko od tego zeby ludziom robic pod gorke to tylko brawo dla nich , na razie rozpoznaje temat , co dalej zobaczymy ;-)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP

    Post

    Hey, tak mi się przypomniało jak miałem e32 i w pewien dzień, mama akurat chciała jechać do domu z miasta... wyjeżdżała na skrzyżowaniu (zwykłym, bez sygnalizacji świetlnej) - oczywiście miała pierwszeństwo - i niby jechała jakaś "łamaga" skuterem i wywróciła się o ! I TUTAJ UWAGA ! " 5 metrów od samochodu" - i jakiś facet (rzekomo świadek) śledził nas i spisał numery rejestracyjne - mandat 500 zł za " bla bla bla ... " - ciężko to było zrozumieć ale wina była nasza bo nie ustąpiliśmy pierwszeństwa... Koniec końców mama musiała zapłacić za ten mandat...

    A teraz na prawdę jak było - mama wyjeżdża w lewo - gdzie w ogóle nie było nikogo na drodze ani z prawej ani z lewej - skuter musiał jechać około 80-90 km/h a to, że ten idiota się wywrócił AKURAT na skrzyżowaniu to już nie jest nasza wina - ale oczywiście rzekomo typ ma świadków (W TYM jakichś przechodniów znikąd, których tak na prawdę NIE BYŁO NA MIEJSCU ZDARZENIA)...

    Czyt. na zasadzie " DAJCIE MI CZŁOWIEKA PARAGRAF SAM SIĘ ZNAJDZIE " - dosłownie....

    Wracając do tematu i twojej sprawy...

    Ogólnie nic nie zrobisz - NATOMIAST, jeżeli koniecznie chcesz im uprzykrzyć życie to możesz pójść do oddziału CBA gdzieś w pobliżu i przedstawić sprawę i zapytać czy tak można, możliwe, że Ci policjanci nie poniosą żadnej kary za to ale za to MOŻLIWE, że cały komisariat będzie miał kontrolę 24/dobę :D ( takie rozwiązanie typu " wy mi tak - to ja wam tak " ).

    Po akcji ABW z " antykomor pl " wszystko teraz jest możliwe - zapytać nie szkodzi ( ani nie kosztuje ) :D a wg mnie to jest nic innego jak wyłudzenie pieniędzy... możesz też zapytać jakichś znajomych prawników lub coś, albo znajomego z policji lub polityki, który ci "unieważni" mandat :D

    Niestety w kraju gdzie absurd goni absurd trzeba też niekiedy absurdalnie postępować...

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Przyjales mandat - przyznales sie. Generalnie jakis belkot widze tutaj i kupy sie to nie trzyma.

  10. #30
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    CBA to juz za grubo ;-) licze tylko na to ze ja lub ktos ze znajomych clapnie ich na drobnym wykroczeniu a inny dobry obywatel o tym doniesie , tak zeby tylko wiedzieli ze jak obserwuja to tez sa obserwowani , ale do tematu , bo chodzi glownie o to czy tak jak postapili w swietle prawa moze policja robic ... Bylo to dziwne dla mnie a ewidentnie widze ze po zlosci , mandat z art. 97 KW , do 3.000 zl lub upomnienie , natomiast policjant podal przedzial od 25-500 zl , przyjecie mandatu owszem jest jak przyznanie do winy , ale pisanie go po 2 dniach , wzywanie na komende ??? To jak by mnie zatrzymali mnie po sluzbie prywatnym autem widzac ze jade bez przednich lamp, zapytali czemu jade bez swiatel i odjechali , a po dwoch dniach ta sama historia ? To co to karanie z opoznionym zaplonem ? Czyli teoretycznie dali mi blogoslawienstwo dwu dniowe na dalsza jazde bez tablicy , bo ja juz nie wiem jak to rozumiec , dostaje mandat za wykroczenie wstecz , czyli dwa dni moglem tak smigac czy co chcieli mi w niedziele poprawic moze ale akurat bylem w innym miescie , pojechal bym dzis i dostal od nich za sobote i od ich kolegow za niedziele ?
    Zavoli literuj jak nie umiesz zdaniami belkot mozna slyszec widziec to mozna bełty jak juz ;-)
    Ostatnio edytowane przez vramzes ; 26-05-2015 o 01:46

Podobne wątki

  1. ciekawa sytuacja :)
    Przez dealer25 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-07-2010, 10:00
  2. Włoska policja i BMW
    Przez -czarek- w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 17:21
  3. Postojówki niczym Policja...
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 18:30
  4. Dziwna sytuacja...
    Przez bmwe w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-03-2009, 18:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •