Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69

Wątek: Sekwencja - rzeczywiste spalanie

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Stożek -przepływka-blos- przepustnica. [ dodam ,że paliła mi 9 L LPG bez szaleństw na trasie ,ale z bucikiem do 14L LPG-ale jak to na trójce przyśpieszało ,żadnej odcinki ,aż się nie raz bałem o panewki, sprzedałem i facet był u mnie nie może wyjść z podziwu ,i jeszcze jedno na stożku daje taki dżwięk jak na sprtowym dolocie,]

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    ok.. dzieki.. niestety u mnie chyba pozostanie przed przepływka. nie mam miejsca między przepustnica a przepływką. mam eml i ASC i antybuma.. eh..

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Wydaje mi się ,że musi byc blos za przepływką,kombinuj,musi być jakiś sposób.

  4. #54
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    26
    jerzyw dobrze ze mi przypomniales :) , to jaki dzwiek wydawal z siebie silnik po zainstalowaniu blos'a wyrywal z butow. pieknaa chrypka pomimo seryjnego wydechu! kolektor mialem plastikowy ale w razie czego czekal dorobiony powercap - wiec plastik na dolocie to nie jest problem.

    Wszystkim polecam blos'a, jesli cos jest nie tak to nie dlatego ze blos daje ciala!

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    112
    BMW
    730i bieda wersja
    Skąd
    zielona góra
    ja panowie mam zwykły gaz z elektroniczna regulacja dawki wiem ze 80% klubowiczów nigdy by tego nie załozyła ale ja jestem zadowolony w 100% mam m30 3.0 w manualu zima paliła mi ok 18 teraz saplanie spadło do 15-16 po miescie bez oszczedzania nie ma szarpniec strzałow itp poprostu dbam o układ zapłonowy filtry i smiga jak szalona nie powiem troche ja zmuliło ale pewnie przez mixer cos za cos jak zajade silnik to zmienie i bede dalej latał, z sekwecja mam na pienku bo załozyłem gaz za 3500 do volvo v70 2.4 20v i same problemy szarpało dusiło i nie chciało sie wkrecac na obroty dlatego teraz nie chciałem przepłacac i uwazam swoja decyzje za jak najbardziej trafiona moge polecic zakład który mi to zamontował wlew pod klapka paliwa butla 80litrów i cała inwestycja zamkneła sie w sumie 1800zł teraz sie smieje z instalek za gruba kase :hah:
    radzik

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Nikos tu wiesz co mówisz, ale przyznasz ,że blos to ładny wynalazek a jaki prosty w obsłudze,żałuję ,ale musiałem sprzedac bunię wraz z nim...pzdr.

  7. #57
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Powiedzcie ,czy 22 L LPG na 100km , to norma,trochę szalałem ,ale 3/4 przejechanych km jechałem do 110-120 km/h ,czy tyle motor 3,5 L łyka , smoczur jeden,-he he, ten Tip-tron. w aucie non stop prowokuje,lux sie wyprzedza ,no ale trochę z beki ciągnie, poprzednia była 525i 170 KM, do tego na Blosie,przyznam ,że przez połowe spalała,wiem ,że tu jest czym jechac coś za coś.,ciekawe jakie inni mają w takim silniku "pseudo osiągi"w spalaniu ,ja wiem ,że jak się chce to i 35 L łyknie,napiszcie coś ,jeśli nie pod postem to na pw.dzieki,pzdr. :)

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez radzik
    mam m30 3.0 w manualu zima paliła mi ok 18 teraz saplanie spadło do 15-16 po miescie bez oszczedzania
    W którym mieście?

    Cytat Zamieszczone przez jerzyw
    Powiedzcie ,czy 22 L LPG na 100km , to norma,trochę szalałem ,ale 3/4 przejechanych km jechałem do 110-120 km/h ,czy tyle motor 3,5 L łyka
    na trasie jeżdżąc normalnie (90-110) około 14, przy ciśnięciu non stop po 190 na autostradzie plus agresywna jazda na odcinkach dojazdowych do i z autostrady (kilkanaście km) podeszło pod 19. Normalnie na autostradzie (140-150) 14,5-15 litrów. W mieście to samo auto nie schodzi nigdy poniżej 24.

  9. #59
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    masz racje kolego.... nie wiem jak to koledzy latają tymi autami że spalaja po 16 litrów gazu... Wrocław m30b35 23-25 litrów bez klimy z klimą cos koło 27... takiego zgona zaliczyłem... ale reduktor mam za mały i parę jakiś niedoróbek..tak kupiłem a w sekwencje nie inwestuje... Jak chce komuś nosa utrzeć to przerzucam na benzynę choć przez mikser wiem że nie ma pełnej mocy... teraz do Blosa domówiłem reduktor BRC Super do 6 litrów pojemności... Musi mi skarpety wyrywać.. ;D aha wciąz czekam na tego Blosa więc na razie siedzę cicho .. :x

    a ha... co do trasy to pamiętam że mieściłem się w 11litrach gazu... 90-100 km/h wiec róznica jest ogromna w moim przypadku miasto/trasa

    Mam jeszcze pytanie do Nikosia:
    Więc jak najlepiej z tym blosem przed przepływką czy za przepływką?

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Czyli norma z tym spalaniem,fakt ,że u mnie o Blosie trzeba zapomnieć, coż trzeba jeżdzic i tyle ,w sumie koszta nawet 22 L LPG nie są tak drastyczne-he he ,jak na płynie z rurociągu od Putina-pzdr. :what:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •