Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: Sekwencja - rzeczywiste spalanie

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    ^^ pozostaje życzyć smacznego i dobrej zabawy oraz do zobaczenia na stacji benzynowej ew. może wezma kogos do "urzekla mnie twoja historia" wtedy temat nabierze szerszego formatu ;)
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    :what: :what: :what: :what:

    :hah: :hah: :hah: :hah:

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    Cytat Zamieszczone przez KrzysztofS
    Skalpel, nie podniecajmy się pierdołami...
    ...i nie sęk w tym aby Cię deprecjonować lecz lekko dobudzić :)

    piszesz że: "jeśli stać Cię na 7er to kup sobie jak normalny człowiek 750 a nie jeździsz jakimś dziadostwem i półśrodkami typy 728, 730 czy 740"

    Wg mnie, 750 nie jest w niczym lepsza od 740. Co to za różnica w e32 mieć o 4 cylindry i o 10kW więcej, skoro są bardziej zawodne?

    ty: "jakby mnie było stać na 7er to jeździłbym E65 czy F01, ... nie bawił bym się w muzeum typu E32 czy E38"
    - tutaj się mylisz. Stać mnie na dobry e38, ale prawdziwy klimat ma e32 więc go mam; poza tym to nie muzeum, dużo młodsze auta innych marek nie dorównują mojej wyposażeniem i stanem technicznym już nie mówiąc o osiągach

    ty: targetem firmy BMW nie jest n-ty właściciel 10 czy 15 letniego pojazdu z przebiegiem 200-300 tysięcy
    - szczeże mówiac, G mnie obchodzi jaki target ma firma; wiedz jednak że prawdziwym targetem współczesnej firmy jest Sprzedać! Więc po wyjechaniu z salonu e65 już mają Cię w D bo sprzedali auto. Poza tym mało jest firm, które przeserwisują Ci auto nawet 20 letnie!

    Wszystkim chodzi o to, abyś nie doszukiwał się z przesadą ekonomii w paliwie. Wiem o czym mówisz bo sam mam lpg. Ale jest subtelna granica między snobizmem-normalnością-skompstwem w temacie tankowania. Sam się zlokalizuj i zrób rachunek sumienia.

    Sprawa prosta, jeśli technologia instalacji i silnika jest tak zaprojektowana, że silnik powinno odpalać się na Pb a po 30* przełączać na gaz, to znaczy że jest to rozwiązanie tzw Optymalne! Każde inne powoduje albo nadmierne zużycie silnika, elementów instalacji, wtryskiwaczy czy samego gazu. Ostatecznie zamiast zroibić więcej KM na które się powołujesz, zyskasz drobne na paliwie a stracisz na remontach i regulacjach...
    dobrze piszesz kolego , jestem tego samego zdania :) tez uwazam ze e38 to juz nie jest to samo co e32. stara poczciwa e32 byla chyba ostatnim solidnie wykonanym bmw postawionym na jakosc a nie na cene wyprodukowania. mialem 11 lat e32 i teraz zaluje ze sprzedalem , ale jeszcze kiedys wroce do niej ;] e32=jakosc i niezawodnosc e38-hm to e38 ;] po prostu nowsza buda pare nowych pierdol a reszta to mankamenty i minusy

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    masz racje lepiej iść na całość i kupić 750 ale kupiłem 740 bo 750 nie było w manualu
    Wszystko co kto woli i co lubi.

    a co do licytacji spalania LPG ? No niby nie ma co liczyć, ale nie powiecie mi, że żadnemu by nie przeszkadzałoby mu spalanie 25L, gdy kolega obok miałby 12-15 L.

    Ale 7er to 7er i koniec !
    Ja mam instalacje LPG - mój wybór, montowałem po zakupie auta i nie żałuję.

    A referatów już tu pisał nie będę, bo po co mam powtarzać, czy reasumować i generalizować napisane już wypowiedzi Kolegów
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    740i M60 automat - 12litrow trasa LPG - 15l miastlo LPG instlka STAG 300

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    740i M60 automat - 12litrow trasa LPG - 15l miastlo LPG instlka STAG 300
    Piękne wyniki. I kto by pomyślał, że 740i może tyle palić . A może może i tyle pali. U mnie wyniki praktycznie identyczne jak u kolegi
    Jednak 99% sukcesu to doświadczony gaziarz :) , a reszta to instalacja :) :hah: :hah: :hah:
    Nie sztuką jest założyć instalke za 7 tys , sztuką jest aby spełniała swoją powinność :)

    pozdrawiam

    bosman

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    dokladnie ;] pozdr

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    potrafie kolego ale po co mam ci to mowic skoro montujesz lpg to powinienes wiedziec jakie elementy powinny byc do takiego autka aby wsio odpowiednio dzialalo. ale prosze reduktor kme gold , listwy matrixa

  9. #29
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Odniose sie do tematu ;)

    W M30B35 spalanie takie jak na benzynie +/- 1l. Ostatnio z trasy niecale 12l da sie nizej zejsc ale wtedy to juz nie jest jazda ;)


    pzdr

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    masz racje, wszystkie 7er zrobione u nas jezdza tylko latem i wyciagaja max 80km\h
    ehh myslalem ze sie to nie wyda :(

    a to czy warto zakladac lpg u nas to pozostaw do wypowiedzenia sie osobom ktore maja juz zalozony gaz. zamiast bawic sie w jakies twoje przekomarzania czy co ty proboujesz w ogole udowadniac to zrob sobie baner na stronie forum i bedziesz mial reklame a admini tez beda zadowoleni.takie zachowanie przynajmniej bedzie zdrowe bo widze ze zrzera cie zawisc,zazdrosc i nie wiadomo co jeszcze. pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •