Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Koło dojazdowe do e65 lift

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar viptrans24
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    97
    BMW
    Bmw e65 3.0i
    Skąd
    Łódz

    Post Koło dojazdowe do e65 lift

    Witam , jak w tytule , może ktoś posiada takie cudo .A jak posiada to jaki rozmiar ?
    w necie znalazłem nawet do x6 ale do e65 nie ma nigdzie , z racji tego że mam butle kole a, a dużo się przemieszczam po kraju to chce miec takie cacko w bagażniku tak na wszelki ... Jesli ktoś wie gdze znajde lub ma na sprzedarz to będę wdzięczny .

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    W e65 nie było dojazdówek. Jedynie pełnowymiarowe koło.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar viptrans24
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    97
    BMW
    Bmw e65 3.0i
    Skąd
    Łódz
    Czytałem że fabrycznie nie było , natomiast podobno gdzieś w necie można kupić , ja nie mogę znaleść .

    Ale skoro na e65 wchodzą fabrycznie felgi 17 calowe to wydaje mi się że ta dojazdówka z x5 powinna stroić . Nikt z panów nie wozi bo jestem ciekaw wymiarów et i opony na takie koło . Zestaw naprawczy zraził mnie do siebie jak raz na katowickiej jadąc z kolegą rozdzieliśmy oponę w x3 i była du..... Czekaliśmy na znajomego który podrzuci nam koło bo mieliśmy tylko zestaw naprawczy .Ja osobiście nie ufam takim patentom . a wożąc koło 18 cali ne ma się wcale bagażnika , a nie urywam że potrzebuje przestrzeni bagażowej .

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar viptrans24
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    97
    BMW
    Bmw e65 3.0i
    Skąd
    Łódz
    Koło dojazdowe znalezione , po długich poszukiwaniach , przymierzaniach , testowaniach znalazłem w Warszawie . 18 calowe , , wszystko stroi idealnie , felga nie jest niestety oryginalna od Bmw , ale nikt nie będzie na tym jeżdził nie wiadomo ile . Koszt takiej imprezy to 400 złotych . Jeśli ktoś by potrzebował namiar to służę pomocą .
    Więc na dzień dzisiejszy auto już w 90 % ogarnięte .
    Zostaje mi wymiana odmy , w dniu jutrzejszym ( na 6 tysięcy kilometrów weszło mi 2 litry oleju ) oraz tajemniczy wyciek z układu chłodzenia , na 3 tysiące kilometrów dolałem półtora litra płynu . Po otwrciu maski po dłuższj trasie czuc delikatnie zapach płynu , niestety wszystko suche jak pieprz , na zimnym nie cieknie . Więc kolejny rebus . Znaja panowie jakiś sprytny patent na zlokalizowanie takiego wycieku ? jest jakies charakterystyczne miejsce w 6 cylindrowych rzędówkach gdzie mogę zacząć szukać takiego wycieku ? nie ukrywam że martwi mnie to dość mocno .
    Co do łykania oleju to pan w autoryzowanym serwisie BMw w Łodzi stwierdził ze 2 litry na 6000 to przyzwoity wynik i nic by z tym nie robił ?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    161
    BMW
    e65 n62b44
    Skąd
    Płock
    Dasz zdjęcia tej dojazdówki?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    64
    BMW
    e65
    Skąd
    katowice
    Miałem podobny problem z ubytkiem płynu chłodniczego...podsumowanie takie mechanik działa nadal a trwa to już 2 tygodnie ...wymieniał co się okazało masę nie potrzebnych rzeczy typu uszczelka pompy wody,przewód aż w końcu znana rurkę ...i nadal nie mam auta bo dalej je składa...fakt jest taki że jednak nie karzdy mechanik potrafi dobrze i szybko zdiagnozować rurkę bo jak na razie auta nie mam...
    A popkynelo już ok 3 tys i to i tak dobrze że udało się ogarnąć rurkę od sebka...plus taki ze z układu chłodzenia będę miał wszystko wymienione

  7. #7
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Tylko w 3.0 benzynie tej pechowej rurki brak. Viptrans poszukaj, czy nie widać gdzieś osadu po płynie. Pewnie gdzieś na łączeniach przewodów itp. puszcza, a ze względu na wysoką temperaturę panującą w komorze silnika, od razu odparowuje.

Podobne wątki

  1. [elektryka] Białe Ringi E65 LIFT
    Przez yendrek w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 26-06-2016, 16:53
  2. Bmw e65 zrobiony lift
    Przez DoDominik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-12-2010, 08:48
  3. BMW E38 Lift na E65
    Przez CrazyKrulik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-02-2010, 07:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •