Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: problem z odpalaniem itd

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    52
    BMW
    E65 735IL
    Skąd
    UK - newtonabbey
    a jesli nie pompa to wymieniac filtr paliwa ?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Nie spotkalem sie jeszcze aby filtr byl tak zapchany ale... w autach tez nic mnie juz nie zdziwi. Podstawa to spr czy pompa pcha paliwo wtedy gdy kreci a nie odpala, diagnoza przeplywki, czy oby napewno sondy sprawne, czy powietrza lewego nie lapie

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    52
    BMW
    E65 735IL
    Skąd
    UK - newtonabbey
    patrzylismy na sondy wczoraj i nie wykazywało błedu przpływka jak kupiłem od faceta auto to pokazał mi ze nowa i stara mam (mimo to zmienie sprawdze) co do pompy to postaram sie to jutro ogarnąć zeby miec pewnosc

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Sondy trzeba sprawdzic nie pod katem bledow a wejsc w bloki wartosci mierzonych i sprawdzic ich prace

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    52
    BMW
    E65 735IL
    Skąd
    UK - newtonabbey
    dzis mechanik sprawdzał sondy i powiedział ze one pracuja prawidłowo . co do pompy paliwa to powiedział ze ona jest ok . podobno sest jakiś przekaznik ktory jest w słubku i podobno on moze szwankowac i dlatego jest tak ze moze wyłaczac pompe jak auto dostaje sie na obroty ?? nastepnie mowił zeby zdemontowac filtr paliwa i oczyscic go bo moze byc tak ze zacignoł bałagan i sie przyblokował . dziwi mnie fakt ze auto potrafi ciezko krecic po czym odpala nie raguje na edał gazu po pewnym momencie wskakuje na obroty jak dodaje gazu ale te 2-3 tys obr. i tak własnie dławi sie . jeden mechanik powiedział ze moge miec katy zapchane przez co powoduje ze auto sie poprostu dławi ?? a najlepsze ze wyskakuje ze cylindry 5,6,7 misfire a jak sie jedzie to pozniej ze wszystkie cylindry są misfire i w błedach powiedział (mechanik) przy tych misfire jest bład VVT ja juz nie wiem co robic ??

    1. czemu po nocy nie chce odpalic a jak odpali to jedzie chwile i sie wyłancza a po jakim tam kreceniu odpala i jedzie normalnie ?
    2. jak chce mu gaz w podłoge to w czasie jazdy przydusza go po czym dostaje nagle kopa i kreci sie prawie na maxa ?
    3. czemu wyskakuje losow misfire cylindrów ?
    4.chceck engine mruga potrafi zniknąc a po jakimś czasie mruga i świeci sie na stałe ??

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Czujnik obrotow walu sprawdzony? On tez ma wplyw na odpalanie i nagle zgaszenie auta ale raczej nie ma nic do mulenia dlatego wazne pytanie bylo czy podczas krecenia gdy nie chce odpalic, pompa pcha paliwo. Ewidentnie cos jest z mieszanka albo paliwowa albo powietrzna

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    52
    BMW
    E65 735IL
    Skąd
    UK - newtonabbey
    dzis syn wygrzebał starą przep zpioł ponownie i auto jak nigdy odpala i normalnie problem znikł ale po odpaleniu ponownym wraca spowrotem . pojechalismy wymienic na nowa przepł i jest to samo co jakis czas i sypie zółtym engine . kupiłem inpe i narazie sie ucze to ogarnąc syn mówi ze jest problem z vvt oraz vvt 2 ???

Podobne wątki

  1. [elektronika] Problem z odpalaniem
    Przez Generix w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-04-2014, 20:12
  2. [silnik] Problem z odpalaniem
    Przez bmw7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-11-2011, 10:05
  3. Problem z odpalaniem
    Przez cichy79 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 19:42
  4. problem z odpalaniem.
    Przez AREK 735 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 16:18
  5. PROBLEM Z ODPALANIEM
    Przez spaikowy w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 00:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •