Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 88

Wątek: jaka instalacje lpg

  1. #41
    Początkujący Użytkownik Awatar Bartek.
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    39
    BMW
    jest
    Skąd
    to zamieszanie
    Jeżeli założysz jakiś sterownik AEB to zapewne będziesz miał problemy z podpięciem tego pod komputem w jakims innym zakladzie i za każdym razem będziesz musiał do nich wracac. Bierz sobie staga jest uniwersalny i praktycznie kazdy gazownik sie do niego podepnie.
    Jak chcesz parownik KME to lepiej Golda niż silvera tak jak kolega wyżej pisze.
    Wtryski barracudy są ok, natomiast jak masz możliwosć to bierz pojedyncze są szybsze i bardzo rzadko się psują.
    No i sprawa najważniejsza poszukaj sobie DOBREGO gazownika w Twoim miescie bo 99 % sukcesu to ogarnięta osoba, która POTRAFI założyć gaz, a nie nazywa sie poprostu gazownikiem. Tu masz polecane zakłady LPG w Polsce https://www.google.com/maps/d/viewer...A.k0IC2L-6Xbks

    Instalacja założona u mojego Ojca w e39 wygląda w ten sposób.


  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn
    a widziałeś barracudy nie pojedyncze? i jak ten sam typ wtryskiwacza pojedynczy a w listwie może różnić się szybkością otwarcia? nie rób koledze mętliku w głowie. A sterownik najlepszy jest taki, który gazownik w pełni ogarnia a nie ''najlepszy bo to STAG''. Lpg Tech jest lepszy od Staga tylko co z tego jak gazownik go nie zna.

  3. #43
    Początkujący Użytkownik Awatar Bartek.
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    39
    BMW
    jest
    Skąd
    to zamieszanie
    Sorry pomylilo mi sie z wtryskami AC W03, które są osobne. Może i masz racje co do tego lpg techa. Ja niestety u siebie w miescie mam zle doswiadczenia z lpgtechem dlatego, że montuje go wiekszosc druciarzy w rzeżbiarniach a nie w warsztatach i zakladaja go wszyscy bo jest TANIEJ. Ale masz calkowita racje po 1 gazownik, który zna sie na rzeczy i po 2 tez gazownik, któy zna sie na rzeczy

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    129
    BMW
    BMW E38 735i
    Skąd
    Mazury
    Polecam z olsztyna kolesia zaklada gaz ze niewidac gazu jak zalozy i silnik cyka jak zegarek numer do niego 512311798 zbyszek

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    4
    BMW
    E65 735i 2002r
    Skąd
    UK East Midlands
    Co myslicie o tym zestawie do e65, 3.5i? - Brc plug&drive na wtryskach brc żółtych, 2 reduktory brc 1500? Bedzie pan zadowolony..?

  6. #46
    Początkujący Użytkownik Awatar szybkikwachu
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    26
    BMW
    E38 2.8 1996
    Skąd
    Warszawa
    Siema mam E38 2.8 1996r, panowie czy możecie kogoś polecić kto dobrze i umiejętnie założy mi instalację lpg? najlepiej z samej warszawy i okolic.

  7. #47
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    ja polecam ze swojej storny gościa w pruszkowie. zaraz zjazd z autostrady zjazd pruszków.. Gość wie co robi i do tego ma normalne ceny i pomocny jest....
    moze z wierzchu wyglada nie pozornie ale naprawde fury mial tam niezle na instalacje...

    tu masz numer
    790-55-88-98
    pn - pt
    7:15 - 15:15
    śr
    7:15- 18:00

    Dodam że nie jestem w żaden sposób zrzeszony z tym montażystą więc nie reklamuje tylko polecam jego usługi bo przetestowałem na własnej skórze.

  8. #48
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,239
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez szybkikwachu Zobacz posta
    Siema mam E38 2.8 1996r, panowie czy możecie kogoś polecić kto dobrze i umiejętnie założy mi instalację lpg? najlepiej z samej warszawy i okolic.
    http://lpg-forum.pl/mazowieckie-t17775.html

  9. #49
    Początkujący Użytkownik Awatar szybkikwachu
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    26
    BMW
    E38 2.8 1996
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez marcin8181 Zobacz posta
    ja polecam ze swojej storny gościa w pruszkowie. zaraz zjazd z autostrady zjazd pruszków.. Gość wie co robi i do tego ma normalne ceny i pomocny jest....
    moze z wierzchu wyglada nie pozornie ale naprawde fury mial tam niezle na instalacje...

    tu masz numer
    790-55-88-98
    pn - pt
    7:15 - 15:15
    śr
    7:15- 18:00

    Dodam że nie jestem w żaden sposób zrzeszony z tym montażystą więc nie reklamuje tylko polecam jego usługi bo przetestowałem na własnej skórze.
    ok, ale czy jest ktoś w stanie mi potwierdzić czy w mojej konretnie beemce gaz by dobrze działał - ponieważ słyszałem że Bmw jest bardzo wybredna co do instalacji lpg...

  10. #50
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Widziałem że w 5ce z 2005 albo młodszej zakładali więc nie sądzę że będzie problem. Zadzwoń zapytaj masz wszystko kawa na ławę podane

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [E38] Jaka instalacja LPG do 2.8 R6?
    Przez djbinek w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 28-02-2018, 06:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •