Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Skrzynia 5HP30 750i

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    58
    BMW
    730d e38
    Skąd
    kielce
    Witam kolege. Moge polecić bardzo dobry serwi skrzyń biegów P.Mariusza Zapaly w Leszczynach kolo Kielc. Zaklad nowy, wlaściciel jest doskonalym fachowcem.Sam dokonywalem wymiany oleju, filtra , uszczelki i uszczelniacza.Olej mają na miejscu.Ceny uczciwe i krańcowo rózne od opisywanej przez kolege. Mój koszt wymiany wyniósl nieco ponad 400 zl. Olej ESSO do mojej skrzyni 5HP24. Koszt zalezy od ilości wymienionego oleju.Duży profesjonalizm i brak zmanierowania. Goraco polecam. Moge podac kontakt telefoniczny. Mój e-mail fox56@o2.pl.Pozdrawiam.

  2. #12
    Witaj kolego dołącze się do tematu mi kiedys też padł aku bo mił w sobie jakieś zwarcie i gdy sie rozładował pokazał się napis tryb awaryjny skrzyni, jak wymieniłem aku do dnia dzisiejszego ten napis się nie pokazał a prawie minął rok.Tak więc wymieniaj aku i powinno byc ok. igłowa do góry ;) ;D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Witaj kolego dołącze się do tematu mi kiedys też padł aku bo mił w sobie jakieś zwarcie i gdy sie rozładował pokazał się napis tryb awaryjny skrzyni, jak wymieniłem aku do dnia dzisiejszego ten napis się nie pokazał a prawie minął rok.Tak więc wymieniaj aku i powinno byc ok. igłowa do góry ;) ;D
    U mnie niestety od 3 lat mam komunikat Getriebenotprogramm po wcisnieciu pedalu hamulca. Aku wymienilem na nowy i nic nie pomoglo. Zaznaczam ze biegi chodza bez szarpniec. Nie wymienialem tez oleju, a nie wiem czy bylo wczesniej wymieniane.
    Wiec takze nowy aku to nie wszystko.

    Pozdrawiam
    5.0 V8 IROC-Z28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •