Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Lenkung

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia

    Lenkung

    Panowie potrzebna pomoc,wyskoczył mi na wyświetlaczu komunikat "LENKUNG" I takie przechylone auto jest na małym wyświetlaczu, czy miał ktoś już coś takiego i nie wiem co to jest,nie wiem czy powinienem się martwić,czy to jednak nic powaznego???

  2. #2

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Chodzi o DD (Dynamic Drive)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Maly poziom w zbiorniku plynu wspomagania. Tzn polecial DD lub magiel. Kolego widze ze chyba kupiles studnie bez dna. Rurke juz zrobiles, uszczelniacze pewnie tez lub bedziesz robil, teraz DD lub magiel. Zostal alternator, rozrusznik i skrzynia. Mowilem ze nie uzywane auto a zwlaszcza e65 to skarbonka. W tych autach im wiekszy przebieg tym lepiej, mniejsze prawdopodobienstwo awarii - bo co mialo pasc to juz dawni padlo i to samo tyczy sie a8. Wiem bo mialem. W dalszym ciagu to tylko moje zdanie i nikt nie musi tego popierac. Jezeli masz stalowe nerwy i gruby piter to ogarniesz wszystko i bedzie wkoncu jezdzic bezawaryjnie. Powodzenia

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia
    FAZI,wiec sprawa wygląda tak,wymieniłem juz ta rurkę i z mechanikiem zauważyliśmy wyciek przy chlodnicy do wspomagania,chłodnica zamówiona w piątek bedzie wymieniona,i przez ten wyciek właśnie ubyło mi płynu...Z tym wyciekiem zrobiłem może jakieś 150cm wiec według mnie nie powinno go dużo ubyć, bo wyciek nie jest duży, ale komunikat się pojawił. ..Moje pytanie czy jak wymienię chłodnice i do leje płynu to będzie wszystko ok???czy już zdążyło się coś tam rozsypać???A czy jeszcze coś będzie do zrobienia z czasem to się okaze,ale dzięki za zniechęcenie do 7er hehe...pozdrawiam

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Wyciek może być minimalny a i tak wywali błąd :)

    Myslę że wymiana chłodnicy plus wykasowanie błędów załatwi temat o ile nie ma innych uszkodzeń
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Tak jak pisze adasio. Ja nie zniechecam tylko chce ci uzmyslowic zakres mozliwosci tego auta po ostatnim wlascicielu, ktory np nic w nim nie robil. Trzeba byc dobrej mysli.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Wyciek może być minimalny a i tak wywali błąd :)

    Myslę że wymiana chłodnicy plus wykasowanie błędów załatwi temat o ile nie ma innych uszkodzeń

    Moze tez byc potrzebna wymiana stabilizatora DD, pompy wspomagania

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia
    Dziękuję wszystkim za pomoc,zaraz lecę do mechanika narazie dolejemy płynu, a wymiana chlodnicy tak jak pisałem w piątek. ..pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia
    Witam ponownie...Autko odebrane od mechanika i wszystko chodzi pieknie,różnica w kierowaniu autem po wymianie chlodnicy wspomagania niebo a ziemia,powymieniane wszystkie filtry olej,obroty 500 i problem były Valvetronici mechanik wczytać je na nowo i gitara...Zrobiony nowy przegląd i wszystko w jak najlepszym pozadku tylko lecieć w trase;)Ale wczoraj zanim odstawiłam auto do garażu usłyszałem w silniku przy odpalaniu dziwny klekot,który trwa przez ułamek sekundy,wrażenie jakby odpalal diesel...Mechanik tego nie sprawdzil bo na zimnym silniku tego nie ma,a po wymianie oleju i filtrów myślał że to zniknęło ,ale gdy pojechałem po dom jakieś 15 km zasiłek auto i gdy zapalił em je na nowo odgłos znowu się pojawił,co to może być???wierze ze mi pomożecie pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] Jaki płyn...Lenkung
    Przez Roobs w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2012, 16:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •