Witam wszystkich,
Od 2009 jestem posiadaczem BMW E36. Z racji, że ostatni rok przesiedziałem na delegacji, auto nie jako przejął mój brat poprzez zasiedzenie :). W obecnym autku starałem się robić co tylko byłem w stanie sam. Ale przyszła powoli kolej na zmianę.

I tak nie mogąc korzystać zacząłem się rozglądać za jakąś bardziej komfortową limo. Dlatego też postanowiłem zgłębić informację u "źródła" jakim z pewnością jest to forum. Być może w przyszłości też zainteresuje się autem któregoś z forumowiczów, ponieważ nie chciałbym zjeździć pół Polski w poszukiwaniu czegoś co ledwo się trzyma.

Póki co najbardziej podoba mi się i przekonany jestem do E38, ponadto akurat budżet jaki myślę że byłbym w stanie przeznaczyć pozwoli mi na zakup dobrej sztuki z końca produkcji.
Ewentualnie E65 z wcześniejszych lat. Ale wygląd mnie nie przekonuje. Zawsze podobały mi się starsze egzemplarze, także gdyby tylko E32 miało wyposażenie i komfort nowszych modeli. :]

Natomiast póki co dalej jestem za granicą czasowo, więc będę zbierał informację, które z pewnością mi się w późniejszym czasie przydadzą.