Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: E65 - Poznań, co myślicie?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    82
    BMW
    MB W211 2.7 CDI ex: E38 728iA 1999r.
    Skąd
    Warszawa

    Post E65 - Poznań, co myślicie?

    Witam, po sprzedaży E38 przyszedł mi do głowy pomysł zakupu E65. Jako, że w oko wpadła mi sztuka z poniższego ogłoszenia piszę tutaj, aby poradzić się osób bardziej obeznanych w temacie. Co myślicie? Z Warszawy mam kawałek drogi,, a nie chciałbym zrobić 700 km na darmo. Może jest ktoś z okolicy i byłby w stanie podjechać i sprawdzić owy egzemplarz, przejechać się, podpiąć komputer, etc.? Oczywiście oferuję za to jakąś tam gratyfikację do dogadania na privie. Będę wdzięczy za wszelkie opinie.

    http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-sal...tml#2450f69089

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bolo88pl
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    241
    BMW
    E65 730D
    Skąd
    Mazowsze
    Jeśli się nie myle to ta konkretna sztuka była już omawiana tu na forum poszukaj..

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Witam, po sprzedaży E38 przyszedł mi do głowy pomysł zakupu E65. Jako, że w oko wpadła mi sztuka z poniższego ogłoszenia piszę tutaj, aby poradzić się osób bardziej obeznanych w temacie. Co myślicie? Z Warszawy mam kawałek drogi,, a nie chciałbym zrobić 700 km na darmo. Może jest ktoś z okolicy i byłby w stanie podjechać i sprawdzić owy egzemplarz, przejechać się, podpiąć komputer, etc.? Oczywiście oferuję za to jakąś tam gratyfikację do dogadania na privie. Będę wdzięczy za wszelkie opinie.

    http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-sal...tml#2450f69089
    Nie znam samochodu ale jeśli zechcesz to mogę w weekend spróbować się z gościem spotkać. W tygodniu zero szans jest teraz sezon wymiany opon na letnie i nie znajdę chwili czasu w tygodniu. Można by gościa zaprosić do mnie na warsztat w celu obejrzenia w/w samochodu jak również istnieje możliwość podłączenia pod komputer w celu odczytania błędów.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Bialogard
    była omawiana tak pobieżnie, nawet cena chyba teraz o 1 tys mniejsza, na giełdach już trochę wisi a teraz na poważnie : ale polaków nie zrozumiem, mój ojciec jest dokładnie taki sam i ściąłem się z nim w weekend o auta.... ludzie - long w idealnym stanie bez wkładu jak to opisuje sprzedający, z polskiego salonu, z piecykiem za 33 ? CZY TO ABY NIE ZA DUŻO ??? i jeszcze się nie sprzedał ?? pewnie dlatego że pakietu dziewczyn nie dodają na tylną kanapę ....

    tutaj link do tematu, jest w nim vin : http://7er.pl/showthread.php/41856-W...C4%99-o-opinie

    napisałbym że Niemiec płakał jak sprzedawał a kur... majtkami na pożegnanie machały, ale ona Polska jest, to Niemiec płakał jak produkował i z fabryki wyjeżdżała
    Ostatnio edytowane przez lemur69 ; 22-04-2015 o 08:29

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Srodek ma fajny. Ale karoseria nie wiadomo bo jedna fotka tylko.
    Cena super za longa. Napewno jest cos do zrobienia ale moze sie kalkuluje.
    Pzdr

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Bialogard

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Srodek ma fajny. Ale karoseria nie wiadomo bo jedna fotka tylko.
    Cena super za longa. Napewno jest cos do zrobienia ale moze sie kalkuluje.
    Pzdr
    zdjęć więcej jest - otwórz linki w aukcji zamieszczone

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    82
    BMW
    MB W211 2.7 CDI ex: E38 728iA 1999r.
    Skąd
    Warszawa
    Lemur69, nie oczekuję igły, rarytasu etc. tylko normalnego dobrego samochodu, który jako tako wygląda i jest w miarę dobrze wyposażony, liczę się z jakimiś inwestycjami na początku. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

    Tedi, wysłałem prywatną wiadomość.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Bialogard
    jak szukasz normalnego dobrego samochodu to spójrz na dział forumowy sprzedam, warsawshark wrzucił wieloryba z tym samym motorem,fakt to nie long ale jest z Warszawy nie musisz pół Polski dymać.... , nie żebym komuś robił reklamę ale wydaje się to bardziej logiczne .... w sumie to jego auto jest grubo wyposażone - czytając opis tylnia kanapa na fulu, lodówka, nad czym tu się zastanawiać ?
    Ostatnio edytowane przez lemur69 ; 22-04-2015 o 10:22

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez lemur69 Zobacz posta
    zdjęć więcej jest - otwórz linki w aukcji zamieszczone
    Sorki przeoczylem :) ja tam bym zlukal autko.
    W longa z tym wypasem warto pchac kase bo igle mozna sprzedac za wieksza kase.
    Pozdro.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Lemur69, nie oczekuję igły, rarytasu etc. tylko normalnego dobrego samochodu, który jako tako wygląda i jest w miarę dobrze wyposażony, liczę się z jakimiś inwestycjami na początku. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

    Tedi, wysłałem prywatną wiadomość.

    Poszło na PW

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 01-06-2015, 15:49
  2. [felgi] Jak myślicie będa wizualnie na E65 wygladały
    Przez Riki w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •